POLİS, NORSBORG’DA ARABASINDA KURŞUNLANAN GENCİN ÇETE BAĞLANTISI VAR

Kuzey Botkyrka’nın Norsborg bölgesinde salı akşamı bir park yerinde arabası içinde kurşunlanmış olarak bulunan 18 yaşındaki gencin Flemingsberg bağlantılı bir sokak çetesiyle bağlantısı olduğu polisçe belirtiliyor.

POLİS, NORSBORG’DA ARABASINDA KURŞUNLANAN GENCİN ÇETE BAĞLANTISI VAR
POLİS, NORSBORG’DA ARABASINDA KURŞUNLANAN GENCİN ÇETE BAĞLANTISI VAR Admin
Bu içerik 1177 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Salı akşamı, Stockholm'un güneyindeki Botkyrka’nın Norsborg bölgesinde 18 yaşındaki bir genç bir arabada vurulmuş halde bulundu. Genç aldığı yaralar sonucu yaşamını yitirdi. Polise ihbar, akşam saat 23.30 sıralarında geldi ​​ve bölge, gece boyunca teknik inceleme için kordon altına alındı.

Polis sözcüsü Daniel Wikdahl, “Gencin bulunduğu yerin suç mahalli olup olmadığını bilmiyoruz.Yalnızca ateş edildiğine dair belirtiler olduğunu biliyoruz” diyor. Norsborg'daki olay cinayet olarak soruşturuluyor.

SVT haber bülteninde çarşamba günü olay yerinde karşılaştığı gencin yakınlarıyla görüştüğünü belirtiyor. Yakınları, 18 yaşındaki gencin spor salonundan eve dönüş yolunda olduğunu anlatıyorlar. Anne o zaman gencin nereye gittiğini merak etmeye başlamış olmalı görüşünü dillendiriyor. Kısa bir süre sonra, oğul evin dışında vurulmuş halde bulunuyor. Gencin daha önce polis kaynaklarında herhangi bir suçtan dosyası bulunmuyor.Fakat, polis kaynakları SVT'ye Flemingsberg'deki bir suç şebekesiyle açık bağlantıları olduğunu söylüyor. Polis kaynaklarına göre, bu genci uyuşturucu suçları soruşturmalarıyla bağlantılı olarak birkaç kez kontrol ettik, deniliyor.

Polis, gece boyunca bölgedeki görgü tanıklarını dinleyerek ve kapıları çalarak bilgi topluyor. Polis basın sözcüsü Per Fahlström, “Gündüz insanların uyandığı saatlerde buna devam edeceğiz. Güvenlik sağlamak için bölgede polis varlığının artıracağız. Henüz hiçbir şüpheli gözaltına alınmadı” görüşünü paylaşıyor.

Stocholm Botkyrka Kuzey Botkyrka silahlı saldırı cinayet Flemingsberg suç şebekesi uyuşturucu Polis SVT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ