RİNKEBY’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Stockholm’un kuzeybatı semti Rinkeby’de 20’li yaşlarda bir genç bir apartamın merdiven boşluğunda ağır yaralı olarak bulundu. Polis, daha sonra öldüğünü açıklayarak, cinayetle ilgili ön soruşturma başlattı.

RİNKEBY’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ
RİNKEBY’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 965 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzeybatı göçmen ağırlıklı ve sokak çeteleriyle büyük ölçüde sorunlu semti  Rinkeby’de bir apartmanın merdiven boşluğunda cumartesi gecesi 20 yaşlarında bir genç ağır yaralı olarak bulundu. Gencin daha sonra yaşamını yitirdiği belirtildi. Polis, gece boyunca inceleme ve tanık bulma çalışmalarını sürdürdü. Stockholm Polisinde görevli memur Fredrik Andersson, “Cinayetle ilgili bir ön soruşturma başlattık” açıklamasını yaptı.

Stockholm Polisi, cumartesi gecesi saat 22.17 dolaylarında  kuzeybatısındaki Rinkeby'de bir merdiven boşluğunda kurşunlanmış bir kişi ihbarı aldı. Basına yansıyan bilgilere göre kişiye birkaç el ateş edilerek vurulduğu ortaya çıktı.

Polis sözcüsü Helena Boström Thomas, “Cumartesi gecesi saat 22.45'ten itibaren birkaç devriyeyle birlikte oradayız ve olay yerine bir ambulans geldi”dedi. Pazar gününe doğru gece boyunca polis, adamın öldüğünü duyurdu. Stockholm Polisi görevli memuru Fredrik Andersson, vakanın cinayet olarak sınıflandırıldığını ve akrabaların bilgilendirildiğini söylüyor.

Stockholm Rinkeby kurşunlama cinayet sokak çeteleri Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ