SÖDERTÄLJE’DE BİR KİŞİ ARABASINDA KURŞUNLANMIŞ OLARAK BULUNDU

Stockholm’un 30 km kuzeybatısında bulunan Södertälje'de bir kişi arabasında kurşunlanmış halde bulundu. Stokholm Polisinden Mats Eriksson, “Ekiplerimizle olay yerindeyiz” diyor.

SÖDERTÄLJE’DE BİR KİŞİ ARABASINDA KURŞUNLANMIŞ OLARAK BULUNDU
SÖDERTÄLJE’DE BİR KİŞİ ARABASINDA KURŞUNLANMIŞ OLARAK BULUNDU Admin
Bu içerik 607 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Södertälje’de bir kişi arabasında 17.00’den sonra kurşunlanmış olarak bulundu. Olay polise haber verildi. Polis, olay yerine gelerek gerekli incelemelere başladı. Olay alanı güvenlik kordonuna alındı.

Olayı polise haber veren görgü tanıkları birden fazla silah sesleri duyduklarını ifade ediyor. Yaralı olarak bulunan kişi, hastaneye kaldırıldı. Polis, kişinin sağlık durumu hakkında bilgi vermekten kaçınıyor.

Stockholm Polisi basın sözcüsü Mats Eriksson, “Kişiler ve araçlar hakkında çok sayıda tanık bilgisi alıyoruz ve kontrol ediyoruz. Tüm tanık ifadeleriyle ilgilendiğimizi söyleyebilirim. Ayrıca, çevredeki güvenlik kameralarının saldırıyı yakalamış olabileceğini de araştırıyoruz” açıklamasını yapıyor.

Basına yansıyan haberlere göre, olayla ilgili henüz kimse tutuklanmadı. Saldırıyla ilgili olarak çok sayıda kişi Södertälje hastanesinin önünde toplandı. Mats Eriksson, “Kaynaklarımız var ve hallediyoruz. Bazen bu tür olaylarda tamamen sıra dışı olmayan kişisel üzüntülü duyguların ön plana çıktığına tanık oluyoruz” diyor.

Södertälje Bölgesi çok farklı sokak çetelerinin zaman zaman bir hesaplaşma yeri olduğunu bilinen bir durumdur. Etnik kökene bağlı çeteleşmenin de en çok var olduğu bir bölgedir. Kimi çete mensuplarının Södertälje’deki kurumlara, Södertälje Belediyesi’ne sızdıkları ve söz sahibi oldukları zaman zaman basınmda yer olan haberler arasında da bulunuyor.

Stockholm Södertälje silahlı saldırı yaralama Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ