MALMÖ’DE BİR APARTMANDA PATLAMA MEYDANA GELDİ

Malmö kentinde bu sabaha karşı bir apartmanın merdiven boşluğuna bırakılan bir patlayıcının yol açtığı patlamada maddi hasar meydana geldi.

MALMÖ’DE BİR APARTMANDA PATLAMA MEYDANA GELDİ
MALMÖ’DE BİR APARTMANDA PATLAMA MEYDANA GELDİ Admin
Bu içerik 613 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’in güney kentlerinden Malmö'de bir apartmanda sabah saat 05.53'te  bir patlama meydana geldi. polis ve kurtarma ekiplerine alarm verildi. Syd kurtarma servisinin şefi Håkan Månsson, “Apartmanın merdiven boşluğunun girişinin dışında bir şey patlamış olmalı. Kişisel yaralanmalar hakkında hiçbir bilgim yok, ancak girişte ve pencerelerde hasarlar var” diyor.

Kurtarma servisi üç ekiple olay yerinde ve binanın bazı kısımlarını inceleniyor. Polis bomba imha ekibi de gerekli incelemeleri yapmak üzere olay yerinde bulunuyor. Polis, herhangi birinin yaralanıp yaralanmadığını veya soruşturmada bilgi verebileceklerini öğrenmek için evlerin kapı zillerine basmaya başladıklarını belirtiyor. Olay başlangıçta genel yıkım ya da maddi hasar olarak adlandırılıyor.

Malmö kenti de mafyalaşmış sokak çetelerinin fazlasıyla faaliyet gösterdikleri kentlein başında geliyor. Polisin çalışmaları bu çeteleri ortadan kaldırmakta yetersiz kalıyor.

İsveç Malmö patlama apartman maddi hasar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ