İKİ AMERİKAN ASKERİ SEKS YASASINA AYKIRILIKTAN TUTUKLANDI

Basında yer alan haberlere göre, Çarşamba akşamı iki amerikan askeri seks yasasına aykırı hareketten yakalandılar. Stockholm'de bulunan askeri gemi USS Forrest Sherman'dan iki Amerikalıasker seks satın alma şüphesiyle tutuklandı.Seks işçisi kadınların Ukraynalı oldukları tahmin ediliyor.

İKİ AMERİKAN ASKERİ SEKS YASASINA AYKIRILIKTAN TUTUKLANDI
İKİ AMERİKAN ASKERİ SEKS YASASINA AYKIRILIKTAN TUTUKLANDI Admin
Bu içerik 852 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Amerikalıların tutuklama işlemi çarşamba akşamı saat 20.00 civarında gerçekleştiği belirtiliyor. Daha sonra zanlılar polis merkezine götürüldü. Sorgulamadan sonra serbest bırakılan askerler, İsveç askeri polisi tarafından alındığı bildiriliyor.

Polis, dün gece şehir polisi bölgesinde seks satın alma şüphesiyle iki yabancı vatandaşın tutuklandığını doğruladı. Askerler, suçlarını itiraf ettiler. Bunlardan birinin iki durumda seks satın aldığından şüphelenildi. Polise göre, tutuklama Östermalm'daki bir apartmanın genelevi bağlantılı olarak kullanıldığı ve bununla bağlantılı olarak, ayrıca yabancı uyruklu olmayan iki kişinin de daha seks satın alma şüphesiyle tutuklandığı ifade edildi.

Pazartesi günü Amerikan USS Forrest Sherman askeri gemisi Stockholm'e demirledi. Silahlı Kuvvetler'e göre ziyaret uzun zamandır planlanmıştı. Bu rutin bir ziyaret olarak tanımlanıyor ve amaç, mürettebata denizde uzun bir süre kalmadan sonra toparlanma, yakıt ve diğer ihtiyaç maddelerini stoklama fırsatı sağlıyor.

Bu savaş gemisi daha önce Baltık Denizi'nde Alman Donanması ile ortak bir tatbikat gerçekleştirmişti. Tatbikata İsveç mayın temizleme gemisi HMS Vinga da katıldı.

Not: İsveç Seks Yasası’na göre para karşılığı cinsel ilişkide bulunmak yasak

İsveç Amerikan Askeri Gemisi Stockholm Amerikan askerleri Seks Yasası tutuklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ