MALMÖ’DE BİR LİSEDE KAVGA

Malmö Latin Lisesinde meydana gelen kavgada iki kişi yaralandı. Akşam saatlerinde bir ihbar üzerine okula gelen polis "devam eden ölümcül şiddet" olarak yorumladı. Olayda İki kişi yaralandı ve bir kişi tutuklandı. Ancak Aftonbladet gazetesinin ulaştığı bilgiye göre başka olası failler aranıyor ve öğrenciler sınıflarda tutuluyor.Lise müdürü Fredrik Hemmensjö olayı ”Bu kesinlikle korkunç” olarak yorumluyor.

MALMÖ’DE BİR LİSEDE KAVGA
MALMÖ’DE BİR LİSEDE KAVGA Admin
Bu içerik 754 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Malmö Latin Lisesinde akşam saatlerine yakın 17.12 dolaylarında kavga çıktı. Lisenin 1100 öğrencisi bulunuyor. Olayın nasıl ve neden çıktığı konusunda polis tarafından bir açıklama yapılmadı. Polis ekipleri lisede incelemelerini sürdürüyor. Olay yerine çok sayıda polis ekipleri ve ambülanslar geldi. Yaralılar ambülansla hastaneye kaldırıldı.

Polis, durumu kontrol altında tuttuklarını belirtiyor. Basın sözcüsü Evelina Olsson, “Çok fazla kaynağımız olay yerinde, algı durum kontrol altında. Bunun halen devam eden bir çalışmanın parçasıdır” diyor

Olay nedeniyle bir kişi tutuklandı. Tutuklamanın okul içinde mi yoksa hemen dışında mı gerçekleştiği henüz belli değil. Evelina Olsson, tutuklamayla bağlantılı olarak şiddet olduğu konusunda hiçbir bilgim yok, diyor. Şu anda daha fazla fail olacağına dair bir işaret yok. Okulda geniş çaplı arama yapılıyor.

İsveç Malmö Malmö Latin Lise Kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ