MALMÖ’DE LİSEDEKİ SALDIRIDA İKİ KADIN ÖLDÜRÜLDÜ

Dün akşam saatlerinde Malmö Latin Lisesinde meydana gelen olayda 50’li yaşlarda iki kadın 18 yaşında bir gencin saldırısı sonucu ağır yaralanmışlardı. Yaralılar kaldırıldıkları hastanede yaşamalarını yitirdiler. Kadınların orada çalıştıkları açıklandı. Okul bugün incelemeler için eğitime kapatıldı.

MALMÖ’DE LİSEDEKİ SALDIRIDA İKİ KADIN ÖLDÜRÜLDÜ
MALMÖ’DE LİSEDEKİ SALDIRIDA İKİ KADIN ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 708 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Malmö Latin Lisesi'nde çalışan 50 yaşlarındaki iki kadın, pazartesi akşam saatlerinde okulda uğradıkları saldırıda ağır yaralandılar ve kaldırıldıkları hastanede yaşamlarını yitirdiler. Okulda öğrenci olan 18 yaşındaki bir genç gece saatlerinde cinayet şüphesiyle tutuklandı.

Salı sabahı Malmö polis teşkilatında görevli Peter Tobisson, “Saldırgan genç, geceleyin tutuklandı, okul bugün gündüz kapalı olacak. Okuldaki incelemelerimizi hala sürdürüyoruz” diyor. Kadınların nasıl öldürüldüğü ya da okulda silah bulunup bulunmadığı hakkında bir şey söylemek istemiyor. Ancak, salı sabahı saat 09:30'da polisin düzenlediği basın toplantısına atıfta bulunuyor.

Malmö polis sözcüsü Nils Norling ise, polisin bir tür ayaklanma olduğu bilgisi üzerine pazartesi akşam saatlerinde olay yerine çok sayıda polis ekibi ve ambülans sevk edildiğini bilgisini paylaşıyor.

Malmö Malmö Latin Lise kadın saldırı öldürüldü genç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ