İSVEÇ VERGİ DAİRESİ BU YIL 22 MİLYAR KRON GERİ ÖDÜYOR

İsveç Vergi Dairesi yıllık geliri üzerinde herhangi bir değişiklik yapmayan vergi mükelleflerine 5 ila 8 Nisan arasında ve değişiklik yapanlara ise Haziran ayının başlarında geri ödemeye başlıyor. Bu yılki geri ödeme tutarı 22 milyar krondan biraz fazla olarak açıklandı.

İSVEÇ VERGİ DAİRESİ BU YIL 22 MİLYAR KRON GERİ ÖDÜYOR
İSVEÇ VERGİ DAİRESİ BU YIL 22 MİLYAR KRON GERİ ÖDÜYOR Admin
Bu içerik 876 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Gelir vergisi formu üzerinde herhangi bir değişiklik ya da ekleme yapmamışsanız ve olduğu gibi beyanda bulunduysanız ve kayıtlı bir banka hesabınız varsa, 5-8 Nisan tarihleri ​​arasında geri ödeme tutarı hesabınıza yatırılıyor, aksi takdirde Haziran ayını beklemek durumundasınız. Bu durumda Haziran başında paranızı alırsınız.

İsveç’te gelir vergisine tabii olan daha doğrusu çalışan ve bunu vergi dairesine bildiren mükellefler her yıl beyanname doldurmak durumundalar. Bu beyanlar üzerinde yapılan incelemeler sonucu size ya fazlalıklar geri ödeniyor ya da sizden eksiklikleri tamamlanız için para isteniyor.

Vergi iadesi ödemeleri başlıyor. Bu yıl 2,7 milyon kişi, 22 milyar kronun biraz üzerinde rekor sayılabilecek miktarda para alacak. Para, İsveç Vergi Dairesi'nde bir banka hesabı açmış olan herkese 5 ile 8 Nisan arasında ödeniyor.

Aslında Nisan ayında vergi iadesinin alınabilmesi için beyannamenin herhangi bir değişiklik veya ilave yapılmadan en geç 30 Mart'a kadar dijital olarak onaylanması gerekiyordu. Bunu yapanlar ve parayı geri alacak olanlar bu yıl 22.408.459.205 SEK olarak paylaşıyorlar.

Şu anda vergi iadesini alan grup, İsveç Vergi Dairesi'nde henüz bir banka hesabı açmamış olan 115 binden fazla kişiyi içeriyor. Bu, otomatik ödeme yapılmayacağı anlamına geliyor. Toplamda, bu insanların geri alacakları miktar 400 milyondan biraz fazla olduğu belirtiliyor.

İsveç İsveç Vergi Dairesi Geri ödeme Beyanname Gelir Vergisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ