BİR KADIN TECAVÜZE UĞRAYIP MADEN OCAĞINA ATILMIŞ

Cuma günü bir kadının sesini maden ocağının oradan geçen bir kişi duarak yetkililere haber verdi. Maden ocağından kurtarılan kadının tecavüze uğradığı ve oraya atıldığı ortaya çıktı. Olay Avesta ile Norberg arasındaki maden ocağında oldu.

BİR KADIN TECAVÜZE UĞRAYIP MADEN OCAĞINA ATILMIŞ
BİR KADIN TECAVÜZE UĞRAYIP MADEN OCAĞINA ATILMIŞ Admin
Bu içerik 770 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Cuma günü saat 17.30 dolaylarında maden ocağının yakından geçen bir kişinin yardım çığlıklarını duymasıyla ortaya çıktı. Tecavüze uğrayarak maden ocağına atılan kadın böylece kurtarılmış oldu. Basına yansıyan haberlere göre kadın oraya itilerek atılmış olduğu yönünde söyleniyor. Maden ocağının derinliğinin 25 metre olduğu yetkililerce belirtiliyor.

Kadının polise verdiği bilgiler doğrultuusnda bir kişi zanlı olarak yakalanarak gözaltına alınarak tutuklandı. Ön soruşturma başkanı olan oda savcısı Ann-Sofie Trossing, soruşturmanın iyiliği için dava hakkında daha fazla bilgi sağlayamayacağımı söylüyor. Kadının maden ocağının deliğinden helikopterle çıkarılabileceği keşfedilinceye kadar birkaç saat da orada kaldı.Kadının yaralanma durumu net değil, ancak bulunduğunda yer dolaysıyla ciddi şekilde üşümüş olduğu görüldü.

Polis soruşturmanın gizliğini ileri sürerek bu konuda açıklama yapmak istemediklerini söylüyorlar.

İsveç Kadın Tecavüz Maden Ocağı atılmak tutuklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ