GÖTEBORG HİSİNGEN’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Göteborg’un Hisingen Bölgesindeki bir jimnastik salonunda 25 yaşlarında bir genç silahlı saldırıya uğrayarak yaşamını yitirdi. Saldırganın olay yerinden hızla uzaklaştığı görgü tanıklarınca belirtiliyor. Göteborg’un hisingen Bölgesi kriminel olaylara sık sık gündeme gelen bir bölge özelliğine sahip bulunuyor.

GÖTEBORG HİSİNGEN’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ
GÖTEBORG HİSİNGEN’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 909 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Hisingen Bölgesinde bulunan bir jimnastik salonunda akşam saatlerinde 25 yaşalarında bir genç silahlı saldırıda yaşamını yitirdi. Olay, saat 18. 21 dolaylarında meydana geldi. Jimnastik salonua giren maskeli bir kişi önceden seçilmiş gencin üzerine kurşun boşalttı. Salonda spor yapan başka insanlarda bulunuyordu. Saldırgan olay yerinden ayrıldı.

Aftonbladet gazetasinin verdiği haberde, maskeli bir kişinin spor salonuna girerek ve antrenman yapan bir başka kişiyi vurduğunu yazıyor. Gazetenin haberlerine göre cinayet filme alınmış olmalı görüşü ileri sürülüyor.

Polis, cinayet ve ağır silah suçlarıyla ilgili ön soruşturma başlatttı. Henüz tutulanan kimse yok. Silahlı saldırıya uğrağan gencin yakınlarına haber verildiği belirtiliyor. Polis, yaşamını yitiren gencin polisce daha önceden tanındığını belirtiliyor. Aftonbladet'e göre ise, birkaç suçtan hüküm giydiği ifade edililiyor.

STOCKHOLM HÄSSELBY’DE SİLAH SESLERİ

Stockholm’un batı semti Hässelby Strand’da akşam saatlerinde 18.10 dolaylarında konut bölgesinde silah sesleri duyuldu. Bazı kişilerin bir fazla kişilere silahlı saldırıda bulunduğu polise ihbar edildi. Olay yerine gelen polis, silahlı saldırıya uğradıkları belirtilen kişilerin izine rastlamadı.

Polis, olay yerinde bazı kanıtlar topladı ve bölgeyi kordon altına aldı. Expressen gazetesin göre, polis iki kişiyi cinayete teşebbüsten gözaltına aldı. Gözaltına alınan kişilerden biri tanınmıi hip hop şarkıcısı olduğu belirtiliyor.

Göteborg Hisingen Jimnastik salonu silahlı saldırı Stockholm Hässelby Strand silah sesleri şarkıcı hip hop gözaltı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ