FALKÖPİNG’DE KAVGADA BİR KADIN ÖLDÜRÜLDÜ

İsveç’in batı bölgesinde bulunan Falköping Kentinin Fredriksberg semtinde dün akşam 20.40 dolaylarında meydana gelen ve yaklaşık ondan fazla kişinin karıştığı kavgada bıçaklanan kadın hastanede yaşamını yitirdi. Polis elinde kanlı bıçak olan bir kişiyi gözaltına aldı. Soruşturma devam ediyor.

FALKÖPİNG’DE KAVGADA BİR KADIN ÖLDÜRÜLDÜ
FALKÖPİNG’DE KAVGADA BİR KADIN ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 570 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Falköping Kentinin Fredriksberg semtinde meydana gelen çok kişinin karıştığı kavgada ihbar alan Polis, saat 20.40'ta Fredriksberg'deki yerleşim bölgesine gelerek olaya müdahale etti. İlk görgü tanıklarına göre, kavgaya yaklaşık on kişi karışmıştı. Ayrıca birinin bıçakla saldırıya uğradığı belirtildi. Birden fazla bıçak yarası olan  olay yerinde bulundu, yarası ağırdı. Hastaneye kaldırılan kadın, Polis sözcüsü Hans-Jörgen Ostler'e göre saat 23.45'te polis, aldığı yaralar sonucu öldüğünü açıkladı.

Olay yerinde elinde kanlı bıçakla yakalanan bir kişi cinayet şüphesiyle tutuklandı. Polise göre, başlangıçta iki adam tutuklandı. Ancak bunlardan biri daha sonra suç şüphesi olmadan serbest bırakıldı. Batı Bölgesi polisinin basın sözcüsü Hans-Jörgen Ostler, kişinin suç mahallinin yakınında tutuklandığını söyledi. Polise göre yakalanan kişi, "Muhtemelen kavgada meydana gelen bir yaralanma" nedeniyle kanaması olduğu, polisin internet sitesinde belirtildi.

 Polis kaynaklarına göre, öldürülen kadın ile tutuklanan kişinin bir ilişkisi olduğu varsayılıyor. Olaya tanık olan bölge sakinleri olay nedeniyle bir şok yaşadıklarını belirtiyorlar. Bir tanık, ”Kadına sunni teneffüs yaparlarken gördüm, çok sarsıldım. Burada hiç birşey olmuyordu. Kendimi güvende hissetmiyorum” diyor.

İsveç Falköping Fredriksberg Kavga Bıçaklı saldırı Kadın Batı Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ