SÖDERTÄLJE’DE BİR GENÇ DAHA KURŞUNLANDI

Stockholm’un güneybatısında bulunan Södertalje’nin Hovsjö semtinde gece yarısından kısa bir süre sonra 18 yaşlarında bir genç bir park yerinde kurşunlandı. Olay yerine gelen polis tarafından hastaneye kaldırılan gençin yarasının ağır olduğu belirtildi.

SÖDERTÄLJE’DE BİR GENÇ DAHA KURŞUNLANDI
SÖDERTÄLJE’DE BİR GENÇ DAHA KURŞUNLANDI Admin
Bu içerik 763 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Olay, bir okulun bitişiğindeki otoparkta cumartesi gece yarısından kısa bir süre sonra meydana geldi. Polis ihbar alır almaz olay yerine geldi. Yaralı bir gençle karşılaştı. Genç hastaneye sevk edildi ve yarasının ciddi olduğu söyleniyor. Görgü tanıkları birkaç el ateş edildiğini duyduklarını belirtiyorlar.

Stockholm polisinden Anna Westberg, polis olay yerine geldiğinde ateşli silahla yaralanmış 18 yaşlarında bir genç bulunduğunu söyledi. 18 yaşındaki genç ambülansla hastaneye kaldırıldı. Olay cinayete teşebbüs olarak sınıflandırıldı, ancak henüz kimse tutuklanmadı.

Cumartesi sabahı polis, gencin yaralanma durumunun ciddi ancak istikrarlı olduğunu duyurdu. Polis, gece boyunca tanıklarla konuşarak, incelemeler yaptı. Ayrıca güvenlik kameraları aracılığıyla başka bilgiler de topladı.

Stockholm polis sözcüsü Helena Boström Thomas, “Bölgede kapıların çalındığını ve bölgedeki köpeklerle aramaya devam ediyor. Olay yeri teknik inceleme için kordon altına alındı” diyor.

Södertälje Bölgesi belli çeteleşme hareketlerinin yoğun olduğu bir yer konumunda bulunuyor. Polis, olayın çete bağlantılı olabileceğinden şüpheleniyor ve yorum yapmaktan kaçınıyor.

Stockholm Södertalje Hovsjö Silahlı Saldırı genç yaralanmak Çete Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ