BOTKYRKA’DA İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Stockholm’un güney yerleşim bölgesi Botkyrka’da son iki günde iki kişi silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Geçen haftada bir kişi öldürülmüştü. Perşembe gecesi Tumba semtinde 25 yaşlarında bir kişi kurşunlanmış olarak bulundu ve kaldırıldığı hastanede öldü.

BOTKYRKA’DA İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ
BOTKYRKA’DA İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 870 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un güney yerleşim bölgesi Botkyrka’da geçen hafta bir genç silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirmişti. Çarşamba ve Perşembe günü de iki genç daha silahlı saldırıda yaşamlarını yitirdiler. Botkyrka’da Ocak 2022 bu yana silahlı saldırilarda 5 genç öldürüldü.

Polis, perşembe akşamı 22.11 dolaylarında Botkyrka belediyesine bağlı Tumba semtinde bir kişinin silahlı saldırıya uğradığı ihbarını aldı. Olay yerine gelen polis ekibi kurşunlanmış ve ağır yaralı bir genç buldu.

Polis sözcüsü Towe Hägg, ”İnsanların silah sesi olarak algıladığı seslerle ilgili ihbar aldık. Ekiplerimiz dışarıda kurşunla yaralanmıi bir kişi buldular. Sağlık ekipleri gelinceye kadar yaşama döndürme işlemi gerçekleştirdiler. Hastaneye kaldırılan kişi yaşamını yitirdi.

Polis internet sitesinde, bizi arayan kişi, olay yerinden bir araçla kaçan insanları gördüğünü iddia ediyor. Arayan kişilerden biri de, bir araçta etrafta dolaşan insanları gördüklerine dair bilgiler var. Bu görevin bununla bir ilgisi olup olmadığının kontrol edilmesi gerektiğini yazıyor

Stockholm Botkyrka silahlı saldırı cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ