POLİS STOCKHOLM’DA 500 KİLO KOKAIN ELE GEÇİRDİ

Stockholm polisi kentin göney semtlerinin birinde 500 kilo kokain ele geçirdi. Polis, şimdiye kadar ele geçirilen en büyük kokain olayı olduğunu söylüyor. Piyasa değeri binlerce kron ediyor.

POLİS STOCKHOLM’DA 500 KİLO KOKAIN ELE GEÇİRDİ
POLİS STOCKHOLM’DA 500 KİLO KOKAIN ELE GEÇİRDİ Admin
Bu içerik 560 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Salı günü Gümrük Kurumu polisi büyük kapsamlı bir uyuşturucu ele geçirdi. TV4'dün haberine göre, polis 500 kilodan fazla kokain ele geçirdi. Bu da İsveç'te şimdiye kadar en büyük uyuşturucu ele geçirmelerinden biri ve Stockholm'deki en büyük ele geçirme anlamına geliyor. İsveç Gümrük İdaresi basın sekreteri Michaela Linderoth, “4 Ekim Salı günü Stockholm bölgesinde büyük bir uyuşturucu ele geçirdiğimiz söyleyebilirim. Soruşturma erken bir aşamadadır ve bu nedenle fazla bilgi vermem söz konusu değildir” diyor.

Linderoth, “Uyuşturucu maddeyi henüz analiz etmedik, ancak bunun daha ağır bir madde olduğu gerçeğine işaret ediyor” diyor. Linderoth ayrıca, “Şu anda Gümrük İdaresi, operasyonla ilgili herhangi bir gözaltı olup olmadığı konusunda herhangi bir yorum yapmak istemiyor. - Şu anda olan şu ki, bir ön soruşturma başlatıyoruz ve gelecekte size bu konuda daha fazla bilgi verebileceğiz” ifadelerini kullanıyor.

Linderoth devamla, “Bu arada, duruşma öncesi gizliliğin geçerli olduğunu söyleyebilirim. Geçen yıl Nisan ayında İsveç Gümrük İdaresi olarak, Göteborg limanındaki bir konteynerde 150 kilo kokain ele geçirdik. Yetkili makam daha sonra operasyonu ‘Gümrük İdaresi tarafından gerçekleştirilen en büyük kokain ele geçirmelerinden biri’ olarak nitelendirdi. Ayrıca, 2006 yılında Göteborg'da 1,5 ton kokain ele geçirildi” yönünde görüşlerini açıklıyor.

İsveç Stockholm Gümrük İdaresi Polis Kokain ele geçirildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ