FLEMİNGSBERG’DE SİLAHLI SALDIRIDA İKİ KİŞİ YARALANDI

Stockholm'un güneyindeki Huddinge’nin Flemingsberg'deki Visättra'da iki kişi silahl saldırıya uğradı. Yaralı kişiler ambulansla hastaneye kaldırıldılar. Hayati tehlikeleri bulunmuyor.

FLEMİNGSBERG’DE SİLAHLI SALDIRIDA İKİ KİŞİ YARALANDI
FLEMİNGSBERG’DE SİLAHLI SALDIRIDA İKİ KİŞİ YARALANDI Admin
Bu içerik 623 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Visättra'daki silahlı saldırıyla ilgili alarm Cumartesi gecesi saat 24.00’den hemen önce polise ulaştı. İki kişi silahla yaralanmış olarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastaneye götürüldüklerinde ikisi de uyanık ve konuşuyorlardı. Polis sözcüsü Mats Eriksson, hayati tehlike oluşturan yaralanmalarla ilgili olmaması gerektiğini, bunlardan birinin muhtemelen kısa süre sonra hastaneden ayrılabileceğini söyledi.

Silahlı saldırıya uğrayan kişilerden biri 30'larında, diğeri 50'li yaaşlarda bulunuyor. Polis olay mahallini kordon altına aldı ve gece boyunca tanıklarla görüşmek ve izleri güvence altına almak için çalıştı. Bölgede güvenlik kameraları var ve polis şu anda herhangi bir kanıt bulmak için görüntüleri inceliyor.

Polis sözcüsü Mats Eriksson, “Gece boyunca çok sayıda aracı ve insanı kontrol ettik, ancak henüz kimse gözaltına alınmadı” diyor. Cinayete teşebbüsle ilgili ön soruşturma başlatıldığı belirtiliyor.

Stockholm Huddinge Flemingsberg Visättra silahlı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ