JORDBRO’DA SİLAHLI SALDIRI

Stockholm'un güneyindeki Jordbro semtinin tren istasyonında silahlı saldırı sonucu iki kişi yaralandı. Polise göre en az bir kişinin ciddi şekilde yaralandığı söyleniyor.

JORDBRO’DA SİLAHLI SALDIRI
JORDBRO’DA SİLAHLI SALDIRI Admin
Bu içerik 532 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

15.48'de polis, Jordbro'da silahlı çatışmaya ilişkin ihbar aldı. Stockholm polis sözcüsü Per Fahlström, “Olay yerinde, Jordbro banliyö tren istasyonunun yakınında iki kişinin kurşunlanarak yaralandığını doğruluyabiliriz. Kişilerin yaraları ya da sağlık durumları benim için belirsiz” dedi.

Silahlı çatışmanın bir platformda ve bir merdivende meydana geldiği söyleniyor. Vurulanlardan biri ağır yaralandı. Bu kişi daha önce bir çete cinayetiyle ilgili soruşturmada yer aldı. Expressen'den alınan bilgiye göre, diğer adam bacağından vuruldu.

Per Fahlström, ”Failleri aramak ve cezai soruşturma tedbirlerini uygulamak amacıyla bir polis operasyonu başlattık. cinayete teşebbüsle ilgili bir ön soruşturma devam ediyor” diyor.

Aftonbladet gazetesine göre ağır yaralanan kişinin yaşamını yitirdiği belirtiliyor.

Polis, bacağından yaralanan ve aldığı yaralarla yaşamını yitiren kişinin daha önce çete olaylarından cezalandırıldıklarını açıklıyor.

Stockholm Jordbro Silahlı saldırı cinayet teşebbüs Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ