POLİS BİR EVDE HİNT KENEVİRİ EKİMİ BULDU

Yerel basında çıkan haberlere göre, polisin Dalsland Bölgesinin Mellerud kenti dışındaki bir evde büyük bir kenevir ekimi buldu. Evde bulunan iki kişi ciddi uyuşturucu suçlarından şüphelenilerek tutuklandı.

POLİS BİR EVDE HİNT KENEVİRİ EKİMİ BULDU
POLİS BİR EVDE HİNT KENEVİRİ EKİMİ BULDU Admin
Bu içerik 422 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bir polis devriyesi, geçen cumartesi akşamı E45 boyunca bir evin yanından geçtiklerinde güçlü bir esrar kokusu aldılar. Polis devriyesi binanın yanında durdu ve daha sonra evi aramak için izin aldı. Polisin nöbetçi ön soruşturma müdürü Elisabeth Melander, TT'ye, mülkün içinde çok büyük bir kenevir ekimi bulunduğunu söyledi.

İsveç Radyosu P4 West, mülkte yaklaşık 250 kenevir bitkisinin kökünün keşfedildiğini bildirdi. Gece saatlerinde evde bulunan iki kişi tutuklandı.

İsveç’te Hint keneviri ekimi yasaklar listesinde bulunuyor. İsveç’teki liberal görüşlüler, dernekler kenevir ekiminin belli sınırlar içerisinde serbest bırakılmasını istiyorlar. Esrar ya da cannabis olarak adlandırılan ve uyuşturucu sınıfına dahil olan bitki bağımlılık yapıyor. İsveç’te çok sayıda gencin cannabisi denediği biliniyor.

isveç dalsland mellerud hint keneviri ekim esrar cannabis uyuşturucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ