AKALLA’DA PATLAMA MEYDANA GELDİ

Cuma gecesi sabaha karşı Stockholm'un kuzey semtlerinden Akalla'da yüksek sesli bir patlama duyuldu. Bölge sakinleri saat 03.35'te bu patlama sesiyle uyandı. Patlama alanındaki binalarda kısmı hasar meydana geldi.

AKALLA’DA PATLAMA MEYDANA GELDİ
AKALLA’DA PATLAMA MEYDANA GELDİ Admin
Bu içerik 463 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Cuma gecesi Stockholm’un kuzeyindeki Akalla semtinde bir apartmanın girişinde saat 03.35 dolaylarında bir patlama sesi duyuldu. Olay yerine polis ve acil servis çağrıldı. Patlamayla bağlantılı olarak yangın çıkmadığını doğrulayan kurtarma ekibi operatörü Matte Bergqvist, bir kapıda hasar olduğunu söylüyor.

Bçlgedeki patlamanın yüksek sesli olması nedeniyle değişik üç istasyondan itfaiye kurtarma ekibi personeliyle ve yönetiminden kişiler vardı. Polis operasyon sırasında helikopter ve köpekler kullanıldı. Evin etrafındaki geniş bir alan kordon altına alındı. Cuma sabahı saat 06:00'dan hemen önce polis operasyonu devam ediyordu.

Stockholm polis bölgesi basın sözcüsü Anna Westberg, ulusal bomba ekibinin olay yerinde olduğunu ve çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti. Polis, halka açık tehlikeli tahribatla ilgili bir ön soruşturma başlattı. Kimse tutuklanmadı. Polis atlayan şeyin ne olduğunu belirtmek istemiyor.

İsveç Stockholm Akalla patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ