SKOGÅS”TA BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Stockholm'un güney belediyesi Huddinge’ye bağlı Skogås semtinde bir kişi silahlı saldırıya uğradı.Olay yerine ambulans helikopter çağrıldı. Polis sözcüsü Carina Skagerlind, "Hasar durumu hakkında pek bir bilgim yok, ambulans helikopteri orada bekliyor ve hastaneye kaldırılacak" diyor.

SKOGÅS”TA BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
SKOGÅS”TA BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 344 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un güney belediyesi Huddinge’ye bağlı Skogås semtinin merkezinde bir kişi silahlı saldırı sonucu yaralandı. Polis, Cumartesi günü saat 18.12 dolaylarında ihbarlar almaya başladı.

Stockholm Polisi basın sözcüsü Carina Skagerlind, “Yaralının kimliği konusunda henüz bilgimiz yok. Tanıklarla konuşuyoruz ve olası failleri arıyoruz” dedi.

Polis kordon oluşturdu ve diğer şeylerin yanı sıra köpek devriyeleriyle bölgeyi arıyor. Olay yerine ambulans helikopter çağrıldı ve yaralı hastaneye kaldırıldı. Olay yeri güvenlik şeridine alındı. Polis, olayın Stockholm'daki şiddet dalgasıyla bağlantılı olup olmadığını söylemek için henüz çok erken değerlendirmesini yapıyor.

Polisin geç saatlerde açıkladığı bilgiye göre, silahlı saldırıya uğrayan 15 yaşında bir çocuktur. Hastanedeki müdahalede kurtarılamamış ve hayatını kaybetmiştir. Görgü tanıkları iki el silah sesi duyduklarını belirtmektedirler.

Stockholm Skogås silahlı saldırı yaralama cinayete teşebbüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ