14 YAŞINDA TRAMADOL İÇTİ VE BİR DAHA UYANMADI

Stockholm’un kuzeybatısındaki Falun kentinde ailesiyle yaşayan 14 yaşındaki Molly Gnospelius Cuma gecesi içkiyle birlikte tramadol kullandı. Cumartesi sabahı bir daha uyanmamak üzere yaşamını yitirdi. Molly’nin ailesi olayın tüm anne ve babalara uyarı olmak üzere basında yer almasını istediler. Molly’nin 14 yaşındaki arkadaşı Alina Sotolongo Backén, “Molly kendisini ölümsüz görüyordu” diyor.

14 YAŞINDA TRAMADOL İÇTİ VE BİR DAHA UYANMADI
14 YAŞINDA TRAMADOL İÇTİ VE BİR DAHA UYANMADI Admin
Bu içerik 439 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Molly henüz 14 yaşındaydı. O yaşta hem kendisinin hem de uyuşturucu çetelerinin kurbanı oldu. Tramadol’u nasıl sağladığı bilinmiyor. 14’üncü yaş herhangi bir ebeveynin sevdiği ve nefret ettiği yaş. Ailesi odasını tanımlarken, “Üzerinde tatlı bir parfüm kokusu asılıydı ama çoğu, kızarmış atıştırmalık sandviçlerden kalan ekmek kırıntılarından oluşan yapışkan bir saç spreyi bulutuyla kaplıydı” ifadelerini kullandı.

On dördüncü yaş çocuk ve yetişkin arasındaki sınırdır, tökezlemenin kolay olduğu hassas bir dengeleme eylemidir. 14 yaşındaki Molly Gnospelius geçen Cuma günü öldü. Geçen cumartesi uyanmadı. Pazartesi gününden beri, kasabanın yarısını tanıyan ve yüzlerce kötü şakası olmasına rağmen arkadaşlarını hepsine güldürmeyi başaran Falun'daki sekizinci sınıf öğrencisi için bayrak yarıya indirildi.

Ablalarını seven Molly ve ailenin küçük chihuahua'sı Picasso. Molly, Molly Sandén'in "Pink Sky" ve The Smiths'in "There is a light that - asla sönmeyen" şarkılarını dinlemeyi seven Ariana Grande veya Britney Spears parfümlerinden bir bulut gibi etraftaydı.

Falun polisi "bir başkasının ölümüne neden olma" suçundan ön soruşturma başlattı ancak henüz bir şüpheli yok. Cuma gecesi partiye gitti, alkol ve tramadol aldı ve Falun'un merkezindeki villadaki evinin genç odasında yatağında öldü.

Pek çok kişi Falun’u tamımlarken, “Dalarna'nın küçük orta sınıf toplumu ağırlıklı bir eski maden kentidir. İki mil uzaklıktaki Değirmen kasabası Borlänge'nin aksine, müreffeh ve komşu kasabanın sosyal sorunlarından büyük ölçüde kurtulmuş durumda. Burada büyük ilçe kurumları yayıldı, burada ana boş zaman etkinliğinin neredeyse çılgın bir açık hava kültürü olmasına rağmen kültürel yaşam gelişiyor. Kaliteli restoranlar, rekor sayıda bağımsız okul ve personelin müşterileri hâlâ adıyla selamladığı küçük şirin dükkanlar var. Herkesin çok paraya mal olduğunu bildiği ama yine de gerçek ve basit göründüğü pahalı bir Fjällräven ceketine sarılmış gibi elma yanaklı bir şey var” ifadelerine yer veriyorlar.

İlk ergenliğe adım atan çocukları olan ailelerin, çocuklarının davranış biçimlerine, hareketlerine ve birlikte olduüu arkadaşlarına dikkat etmeleri gerekiyor. Çocuklar istemiyerek bir yanlışlığın içerisine düşebilirler. Bazı durumları şaka olarak değerlendirebilirler ya da arkadaş baskısına maruz kalabilirler.

İsveç Falun Tramadol Molly Gnospelius uyşturucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ