MALMÖ’DE SİLAHLI SALDIRIDA 4 KİŞİ YARALANDI

Polis, Malmö'deki Oxie Stationsgata'da silahlı çatışmaya ilişkin bir ihbar aldı. Polisin yaptığı açıklamaya göre olay yerinde 4 yaralı bulundu.

MALMÖ’DE SİLAHLI SALDIRIDA 4 KİŞİ YARALANDI
MALMÖ’DE SİLAHLI SALDIRIDA 4 KİŞİ YARALANDI Admin
Bu içerik 388 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Cuma günü saat 18.45 civarında, polis Oxie Stationsgata'da silahlı saldırı olayıyla ilgili birkaç ihbar telefon aldı. Polisin verdiği ilk bilgilerine göre insanların silahlı saldırı sonucu yaralandığını ve yaralı sayısının dört kişi olarak tespit edildiği belirtildi.

Polis sözcüsü Evelina Olsson, civardaki çeşitli yerlerde bulunduklarını söyledi. Saldırının bir bakkalın önünde meydana geldiği belirtildi. Olay yerinde geniş bir polis operasyonu sürüyor. Olayla ilgili henüz kimse tutuklanmadı.

Polis sözcüsü Evelina Olsson, “Yerinde birçok kaynağımız var. Ne bulabileceğimizi görmek için polis köpeklerini getiriyoruz ve dışarıda aramaya gönderiyoruz. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hasarın durumu hakkında bilgi yok” dedi.

Yakınlarda oturan bir kadın diyor ki: “Dört tane çok yüksek silah sesi duydum. Avluya baktım ama hiçbir şey görmedim, bu yüzden gidip tekrar oturdum. Sonra polis arabaları ve bir sürü ambulans buraya gelmeye başladı. İnsan biraz strese giriyor, bunu anlıyorsunuz” diyor.

Malmo Oxie Statıonsgata silahlı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ