HUDDİNDE FLEMİNGSBERG’DE SİLAHLI SALDIRI BİR KİŞİ ÖLDÜ

Stockholm'un güney bölgelerinde olna Huddinge’nin Flemingsberg semtinde 30'lu yaşlarında bir kişi apartmandaki dairesinde silahlı saldırıda yaşamını yitirdi. Kişinin vücuduna birden fazla kurşun isabet etti. Apartman dairesinde aralarında bir çocuğun da bulunduğu birkaç kişiyle birlikte bulunuyordu. Akşamın erken saatlerinde, Stockholm'un merkezindeki Kungsholmen'de de silahla yaralanan bir kişi hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili bir kişi tutuklandı.

HUDDİNDE FLEMİNGSBERG’DE SİLAHLI SALDIRI BİR KİŞİ ÖLDÜ
HUDDİNDE FLEMİNGSBERG’DE SİLAHLI SALDIRI BİR KİŞİ ÖLDÜ Admin
Bu içerik 933 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Olay gece yarısından sonra meydana geldi. Bir ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Bir apartmanda dairesinde birden fazla kurşunla vurulmuş bir kişi bulundu. Kişi aldığı yaralar nedeniyle olay yerinde yaşamını yitirdiği belirlendi.

Stockholm polisinde görevli memur Fredrik Nilsson, ”Onu bir dairede bulduk. Eğer olay yeriyse, bu noktada bir şey söyleyemem. Saldırının Olayın dışarıda  meydana gelmediğini biliyorum” diyor.

Olayın meydana geldiği dairenin içinde çocuklar da dahil olmak üzere birkaç kişi vardı. Bunların hiçbirinin şu anda suça karıştığından şüphelenilmiyor.

Gece boyunca, polis yaklaşık on devriye ile olay yerindeydi ve adamın bulunduğu dairenin bitişiğindeki geniş bir alan kordon altına alındı. Polis gece boyunca olay yerinde çalışma devam ettiğini uzmanlar ve teknik  telemanlarla birlikte ortak çalışma yürüttüler.

Polis, eylemin Stockholm'deki şiddet dalgasıyla bağlantılı olup olmadığını söylemek için henüz çok erken olduğunu söylüyor. Fredrik Nilsson, ”Ancak bunun daha geniş bir bağlamın parçası olabileceğine dair bir hipotezimiz olduğu açık” diyor. Olayla ilgili henüz hiç kimse tutuklanmadı.

KUNGSHOLMEN’DE SİLAHLI SALDIRI

Stockholm'ün merkezindeki Kungsholmen'de akşam saatlerinde silahlı saldırı meydana geldi. Saldırının ardından bir kişi tutuklandı. Stockholm Polisi basın sözcüsü Mats Eriksson, "Birkaç kişiyi kontrol ettik ve tanıklarla görüşmeye devam ettik" diyor.

Silahlı saldırıya uğrayan kişi hastaneye kaldırıldı. Yaraların boyutu belirsiz. Mahalle sakini diyor ki, ” Silah sesi duydum. Akabinde dışarı çıktım. Ben ve bir kadın onu bandajladık ve ardından iki dakika içinde polis geldi” diyor.

Stockholm Huddindge Flemingsberg silahlı saldırı Kungsholmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ