CHP İSVEÇ BİRLİĞİ MALİ KONGRESİNİ YAPTI

Şubat 2016 yılında kurulan CHP İsveç Birliği Pazar günü toplanarak yıllık Mali Kongresini yaptı. Kongrenin ardından 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler üzerine biraraya gelen üyelerle görüş alışverişinde bulunuldu ve seçimde izlenecek yollar konuşuldu.

CHP İSVEÇ BİRLİĞİ MALİ KONGRESİNİ YAPTI
CHP İSVEÇ BİRLİĞİ MALİ KONGRESİNİ YAPTI Admin
Bu içerik 843 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

CHP İsveç Birliği Mali Kongre toplantısı depremde yaşamını yitirenler ve Çanakkale savaşında şehitlerimiz anısına bir dakikalık saygı duruşundu bulunuldu. Birlik Başkanı Hakan Güner kısaca Olağan Kongreden bu güne kadar geçen yaklaşık bir yılın gelişmelerini içeren bir sunuş konuşması yaptı.

Kongre Divan Başkanlığına Haydar Akan ve sekreterliğe Taner Yıldız seçildi. Chp İsveç Birliği Başkanı Hakan Güner, iki yıllık gelir ve giderlerin ve yapılan masrafların dökümünü anlattı. Mali Rapor üzerinde yapılan görüşmelerden sonra oya sunularak kabul edildi.

                                                                         Saygı duruşu  

                          CHP İsveç Birliği Başkanı Hakan Güner Mali Rapor üzerine bilgi veriyor

Mali Rapor üzerindeki görüşmelerin sona ermesinden sonra önümüzdeki 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlere yönelik görüşmelere geçildi. Türkiye’de oluşturulan Millet İttifakı’nın İsveç’te bulunan temsilcileriyle görüşme ve birlikte çalışma yapılması öncelikle ele alınarak seçim çalışmalarına hız verilmesi kararlaştırıldı.

Ayrıca depremzedele riçin İYİ parti temsilcileriyle birlikte yardım çalışmalar yapıldığı ve yardım çalışmalarına maddi ve manevi katkı yapanlara teşekkür edildi. İki TIR ve THY kargoyla Türkiye’ye malzeme yollandığı belirtildi.

İsveç CHP İsveç Birliği Mali Kongre 14 Mayıs seçimleri Millet İttifakı Üye toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ