İSVEÇLİ MİLLETVEKİLE CİNSEL İÇERİKLİ TEHDİT

Ilımlı Muhafazakar Parti milletvekili ve aynı zamanda Seçim Kurulu Başkanı olan Kjell Jansson gittiği bir barda tanıştığı bir kadınla yaşadığı gece kendisine pahalıya mal oldu. Kadın gizlice çektiği seks görüntülerini, kadın meslektaşlarına, akrabalarına ve "basına" sızdıracağı yönündeki tehditlerin ardından milletvekilinden para sızdırıyor.

İSVEÇLİ MİLLETVEKİLE CİNSEL İÇERİKLİ TEHDİT
İSVEÇLİ MİLLETVEKİLE CİNSEL İÇERİKLİ TEHDİT Admin
Bu içerik 543 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Ilımlı Muhafazakar Parti milletvekili Kjell Jansson Stockholm merkezde bir akşam gittiği barda ve orada tanıştığı bir kadınla gece boyunca sohbet ediyor ve gece kadının evinde de devam ediyor. Bu durum farklı yerlerde ve iki ay boyunca sürüyor. Bu süre içerisinde kadının çeşitli istekleri nedeniyle para ödüyor. Fakat kadının para istekleri bir türlü son bulmuyor.

Ilımlı Muhafazakar Parti milletvekili Kjell Jansson kadının sürekli para istekleri karşısında çareyi Ulusal İstihbarat Teşkilatı’na (Säpo) şikayet etmek durumunda kalıyor. Kjell Jansson nihayet Säpo'ya gitmeyi seçtiğinde, "Ocak ayından beri bütün gece uyumadığını" ifade ediyor.

Şubat ortasında, Ilımlıların “Seçim Kurulu Başkanı” aynı zamanda “Vergi ve Finans Kurulu” daimi üyesi olan milletvekili Kjell Jansson, Säpo'ya gitmeyi seçmek durumunda kaldığını belirtiyor verdiği ifadesinde.

İki aydan fazla bir süre boyunca, seks satın aldığı ve çevresine, medyaya ve sosyal medyaya seks görüntüleri sızdırdığı için kendisini polise şikayet etmekle tehdit eden bir kadına 65.000 kron ödemek durumunda kaldığı ve dolaysıyla kadınından baskı gördüğünü anlatıyor.

Polisin ön soruşturma için çağırdığı Kjell, "Kendini çok baskı altında ve  çok kötü hissettiğini" ve aynı zamanda enerjisini kaybettiğini hissettiğini dile getiriyor. Soruşturmayı yürüten polis yetkilisi, "Ama işini seviyor ve çok eğlenceli olduğunu düşünüyor, ama bir dezavantajı var," diyor.

Ilımlı Muhafazakar Parti milletvekili Kjell Jansson hakkında para karşılığında cinsel ilişkide bulunmayı yasaklayan kanuna muhalefetten dava açılabileceği ve kadının da bu yönde bir karşı suç duyurusunda bulunabileceğini ima ettiği basına yansıyan haberler arasında yer alıyor.

İsveç Ilımlı Muhafazakar Parti Milletvekili Kjell Jansson cinsel tehdit SÄPO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ