STRÄNGNÄS’TE BÜYÜK ÇAPLI UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Polis özel ekipleri Strängnäs'teki bir sanayi bölgesinde büyük operasyonu sürdürüyor. Basına sızan haberlere göre 100 kilo amfetamin, 90 kilo esrar olmak üzere büyük çaplı uyuturucu ele geçirilmiş durumda. Olayın Kürt Tilkisi olarak adlandırılan Rawa Majid ile bağlantısı olduğu belirtiliyor.

STRÄNGNÄS’TE BÜYÜK ÇAPLI UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
STRÄNGNÄS’TE BÜYÜK ÇAPLI UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ Admin
Bu içerik 391 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polisin Strängnäs’teki bir sanayi bölgesinde pazar akşamı başlattığı ve pazartesi günüde süren aramalarda büyük çaplı uyuşturucu ele geçirildi. Basına sızan haberlere göre 100 kilo amfetamin, 90 kilo esrar olmak üzere büyük çaplı uyuturucu ele geçirilmiş durumda. Olayın Kürt Tilkisi olarak adlandırılan Rawa Majid ile bağlantısı olduğu belirtiliyor.

Expressen'in verdiği bilgiye göre operasyon, polisin "Kürt tilkisi" Rawa Majid'e yönelik çalışmaları kapsamında gerçekleştiriliyor. Aynı bilgilere göre Strängnäs, uzun zamandan beri "Kürt tilkisi" için önemli bir kale olmuştur. Polis, belediyenin daha sonra ülkenin diğer bölgelerine gönderilen narkotikler için bir lojistik merkez işlevi gördüğünden şüpheleniyor.

Uyuşturucunun ele geçirilme yeri, mülteci milyarderi Leif-Ivan Karlsson'un sanayi parkı. El sanatları köyünün sahibi Leif-Ivan Karlsson, Strängnäs Tidning'e, ciddi bir şey olmalı, diyor.

Polise göre, 36 yaşındaki Rawa Majid, Stockholm bölgesinde Noel'den beri devam eden büyük şiddet dalgasının bazı bölümleriyle bağlantılı olabilir. Polis, İsveç'teki uyuşturucu ticaretini Türkiye'den uzaktan kontrol ettiğinden şüpheleniyor.

İsveç Strängnäs Polis Özel Ekibi uyuşturucu sanayi bölgesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ