SKÄRHOLMEN CİNAYETİNDE İKİ TUTUKLAMA

Çarşamba günü Skärholmen Metrosu’nda 29 yaşındaki bir genç vurularak öldürüldü ve 55 yaşlarında başka kişi de yaralandı. Basına yansıyan bilgilere göre, 29 yaşındaki genç Vårberg'de devam eden çete bağlantılı bir çatışmaya karıştığı için öldürüldü. TV4'ün haberine göre, Cuma günü iki kişi olaya karıştıkları şüphesiyle polis tarafından gözaltına alındı ve bugün bu kişiler tutuklandılar.

SKÄRHOLMEN CİNAYETİNDE İKİ TUTUKLAMA
SKÄRHOLMEN CİNAYETİNDE İKİ TUTUKLAMA Admin
Bu içerik 519 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Geçen Çarşamba akşamı, polis Stockholm'un güneyindeki Skärholmen metro istasyonunun yakınında bir silahlı çatışma olduğu konusunda ihbar aldı. Olay yerine gelen ekipler silahla yaralanmış iki kişi bulundu. 29 yaşındaki bir genç kişi birkaç kez kurşunlanmış durumdaydı. Hastaneye kaldırıldı ama kurtarılamadı.  55 yaşlarında bir başka kişi ise silahla yaralandı. Polisin teorisi göre, hedefin genç kişi olduğu ve yaşlı adamın yanlışlıkla vurulduğu yönünde. Cuma günü iki kişi tutuklandı.

TV4 Nyheterna'ya konuşan Stockholm polisi Per Fahlström, “Dün biri 25 diğeri 45 yaşında iki kişiyi gözaltına aldık. Bu kişilerin cinayet ve cinayete teşebbüsle ilgili soruşturmaya karıştıklarından şüpheleniyoruz” ifadelerini kullanıyor.

Expressen gazetesinden edinilen bilgilere göre, genç kişi Vårberg'de devam eden çete bağlantılı bir çatışmaya karışıyor. Çatışmada daha önce öldürülenlerden biri de 29 yaşındaki gencin erkek kardeşi. Çatışmanın diğer tarafına yönelik cinayet hazırlıklarıyla ilgili bir polis soruşturmasında, 29 yaşındaki kişinin geçen yaz akrabasının öldürülmesinden sonra nasıl büyük bir intikam arzusu içinde olduğu belirtildi. Ayrıca polis, bu yıl yakın bir tarihte kişinin Skärholmen'de bir "çatışma aktörü" olduğu konusunda uyardı.

Stockholm Skärholmen Metro silahlı saldırı tutuklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ