RÅGSVED’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Stockholm’un güney semtlerinden olan Rågsved’de gece yarısından sonra bir alt geçitte başından vurulmuş olarak bulundu. 21 yaşındaki gencin olay yerinde öldüğü belirlendi. Stockholm polisinin sözcüsü Mats Eriksson, olay mahalli çevresinde ve yakın çevrede elimizde bulunan ve analiz edeceğimiz bir dizi iz olduğunu söylüyor.

RÅGSVED’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ
RÅGSVED’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 438 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Cuma akşamı, gece yarısından kısa bir süre sonra polis, Stokholm'un güneyindeki Rågsved'de çok sayıda patlama olduğuna dair ihbar aldı. Polis olay yerine ulaştığında, Yerleşim bölgesindeki bir alt geçidin hemen yanında yaralı bir kişi buldu. Polis daha sonra adamın öldüğünü ve cinayeti araştırdıklarını açıkladı.

Expressen'in verdiği bilgiye göre, başından vurulan ve hemen olay yerinde hayatını kaybeden 21 yaşındaki erkek. Gece saatlerinde bölgede bir helikopter ve köpek devriyesinin yer aldığı büyük bir operasyon gerçekleştirildi. 2019'da kurban, diğer birkaç kişiyle birlikte nitelikli soygun nedeniyle kapalı gençlik bakımına mahkum edildi ve bir SiS evine yerleştirildi. Ayrıca küçük çaplı uyuşturucu suçlarından hüküm giymiştir. Polise göre, bariz bir çete bağlantısı yok.

Stockholm Polisi basın sözcüsü Mats Eriksson, ”Kim olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bölgedeki diğer ciddi suçlarla bağlantısı olup olmadığını araştıracağız ve bununla herhangi bir bağlantısı olup olmadığını ve ne ölçüde olduğunu anlamak için henüz çok erken” diyor.

Olay yeri güvenlik şeridine alındı. Polis, olay yeri ve çevresinde incelemelerde bulundu. Mats Eriksson, ”Detaylara girmek istemiyorum.  Elimizde analiz edeceğimiz bazı ipuçları var. Bunlar soruşturma işinde bize yardımcı olabileceğinden şüphelendiğimiz şeyler. Çok az almaktansa çok fazla almayı tercih ederiz” açıklamasında bulunuyor.

Stockholm Rågsved cinayet genç silahlı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ