POLİS, STOCKHOLM’DA BÜYÜK MİKTARDA SİLAH ELE GEÇİRDİ

Polis bugün Stockholm dışında bir adrese düzenlediği baskında çok büyük miktarda silah ele geçirdi. Basına yansıyan haberlere göre rekor sayıda otomatik silah ve tabancadan söz ediliyor. Bir kaynak, buna yol açan arka plan sıkı polis çalışması olduğunu söylüyor.

POLİS, STOCKHOLM’DA BÜYÜK MİKTARDA SİLAH ELE GEÇİRDİ
POLİS, STOCKHOLM’DA BÜYÜK MİKTARDA SİLAH ELE GEÇİRDİ Admin
Bu içerik 485 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bugün öğle saatlerinde polis ekipleri Stockholm dışındaki bir adrese baskın düzenledi. Olay yerinde çok sayıda silah bulundu. Bu, son yılların en büyük silah ele geçirmesi olabilir. Aftonbladet gazetesinin edindiği bilgilere göre 20'den fazla ateşli silah söz konusu.

Polis baskını Bir garaj binasına düzenledi. Bu olayın ardında Stockholm bölgesindeki polisin son zamanlarda çok çalışıp çete suçlarına karşı çabalarını yoğunlaştırmasının ardından geldi. Baskın, Stockholm'un hemen dışındaki bir belediyede bir villaya ait garaja gerçekleştirildi.

Aftonbladet'in edindiği bilgilere göre, ele geçirilen büyük silahlarla bağlantılı olarak üç kişi de gözaltına alınabilir, deniliyor.  Polisin operasyonu, keşif ve son olarak garaj arazisine yaptığı baskının kendisi büyük bir gizlilikle içerisinde yürütüldü ve sonuca ulaşıldı.

Stockholm bölgesi polisi bu konuda konuşmuyor ve detaj konusunda bilgi vermekten kaçınıyor. Bölgedeki polisin basın sözcüsü Daniel Wikdahl, “Devam eden bir çabamız var. Bundan daha fazla bilgi veremem” diyor.

Basına yansıyan başka bir bilgiye göre, söz konusu adreste uyuşturucu madde de bulundu. Raporlara göre, buluntunun yapıldığı mevcut yer adli tıp uzmanları tarafından incelenecek. Salı öğleden sonra sivil polisler adreste çalışmaya devam ettiler.

Stockholm Polis baskını otomatik silah Tabanca bulundu vila garaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ