BİR VİLLADA ELE GEÇİRİLEN SİLAHLAR VE UYUŞTURUCUDAN DÖRT KİŞİ TUTUKLANDI

Geçen salı günü Stockholm dışında bir villaya yapılan baskında otomatik silahlar, tabanca ve uyuşturucu bulunmuştu. Olayda gözaltına alınan 46 yaşındaki bir erkek ve 26 yaşındaki bir kadının, özellikle ciddi uyuşturucu suçu ve özellikle ciddi silah suçu şüphesiyle gözaltına alınmaları talep edildi. Baskın, ulusal Frigg operasyonu çerçevesinde ortak bir çabaydı.

BİR VİLLADA ELE GEÇİRİLEN SİLAHLAR VE UYUŞTURUCUDAN DÖRT KİŞİ TUTUKLANDI
BİR VİLLADA ELE GEÇİRİLEN SİLAHLAR VE UYUŞTURUCUDAN DÖRT KİŞİ TUTUKLANDI Admin
Bu içerik 394 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis ve savcılar, Salı günü öğle vakti Stockholm’un güneyinde bulunan Södertälje'deki bir villaya yapılan silah ve uyuşturucu baskını konusunda çok gizlilik içerisinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Ön soruşturma, uluslararası ve organize suçlara karşı ulusal birim olan Rio'daki Jenny Clemendtson tarafından yönetiliyor. Aftonbladet'in verdiği bilgiye göre, "rekor kıran" sayıda silah ele geçirildi. Gazeteye göre bu sayı yaklaşık 20'den fazla silah.

Dört kişi tutuklandı, ikisinin tutuklanması talep edildi ve ikisi halen gözaltında. Tutuklanmaları talep edilenlerin özellikle ciddi uyuşturucu suçlarından ve özellikle ciddi silah suçlarından şüpheleniliyor.

Bergslagen polisinin operasyon şefi Henrik Dahlström, Dagens Nyheter gazetesine, ”Baskını yapmamıza yol açan çok iyi bir polis çalışmasıydı. Bazı şeylerin yanı sıra Stockholm'den polis memurlarıyla birlikte, bunun hem silahlar hem de narkotiklerle ilgili olduğunu doğrulayabilirim, ancak teknik nedenlerle ön soruşturma için herhangi bir ayrıntıya girmek istemiyorum” diyor.

Stockholm Södertälje Södertäljeilla Otomatik silah Uyuşturucu ele geçirildi Organize suçlar Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ