GÖTEBORG’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Cuma gecesi Göteborg'un Guldheden bölgesinde 35 yaşlarında bir kişi arabasında silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Poliste görevli memur Jon Franzén, “Şu anda bilinen herhangi bir ağ bağlantısını göremiyoruz” diyor. Polis olayı cinayet olarak araştırıyor.

GÖTEBORG’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ
GÖTEBORG’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 431 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Yoldan geçen biri, Göteborg'un merkezindeki Guldheden semtinde bir caddeye park etmiş arabadaki kişiyi fark ettiğinde saat gece yarısından hemen önceydi. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri şahsın öldüğünü kısa sürede tespit etti. Adam başının arkasından vurulmuştu. Geniş çaplı bir polis operasyonu başlatıldı.

Kapıları çaldık, tanıklarla görüştük. Jon Franzen, teknisyenlerin olay mahallinde ve çevresinde çalıştığını söylüyor. Olayla ilgili olarak kimse tutuklanmadı. - Herhangi bir silah bulamadık. Olay yeri teknik inceleme için güvenlik şeridine alınarak yakınlarına haber verildi.

Polisler yaptığı araştırmada olay yerinin yakınlarında oturan bir sakin, saat 23:00 civarında veya biraz sonra evin dışında patlama sesleri duyduğunu söylüyor. Kişi,  ”Soğuk çalışan bir araba sandım” ifadelerini kullanıyor.

Polis kapı zillerine başarak bilgi toplamaya çalıştken bir bölge sakini de, ”Taşındığımdan beri Guldheden'de kendimi çok güvende hissettim. Son yıllarda çok fazla olay yaşandı. Kapının hemen dışında olması o kadar eğlenceli değil. Daha fazlasını beklemelisin” diyor.

Polis sabah saatlerinde yaptığı açıklamada henüz ne bir şüpheli kişi ya da kişiler ne de gözaltına alınanlar olmadığını söyledi.

Göteborg Guldheden silahlı saldırı cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ