SÖDERMALM'DA BÜYÜK POLİS OPERASYONU

Polis içindeki ‘Ulusal Polis Gücü’ Cuma akşamı gece yarısına doğru Stockholm'un Södermalm semtindeki Hornsgatan Caddesinde büyük bir operasyon gerçekleştirdi. Polisin ulusal medya merkezinden Sofia Hellqvist, bunun ciddi bir suçla bağlantılı bir davada olduğunu söylüyor. Sabah, yoldan geçenler polisin keserek parçalara ayırdığı bir pencere gördü.

SÖDERMALM'DA BÜYÜK POLİS OPERASYONU
SÖDERMALM'DA BÜYÜK POLİS OPERASYONU Admin
Bu içerik 462 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis, Stockholm'un Södermalm bölgesindeki Hornsgatan'da bir yere yapılan büyük çaplı operasyonun tam olarak neyle ilgili olduğunu söylemek istemiyor, ancak baskın Cuma gecesi gerçekleşti. Polisin ulusal medya merkezinden Sofia Hellqvist, operasyonun ciddi suçlarla bağlantılı olduğunu söylüyor. Polis yetkilileri, “Halk için bir tehlike olmamıştır” yorıumunu yapıyorlar.

Aftonbladet gazetesinin elde ettiği, bir merdivenli iş arabasının ön tarafı bir mülke bakacak şekilde kaldırıma çıktığı resimler görülüyor. Bir kat yukarıda, bir dairenin penceresi kesilerek açıldığı ve dairenin içinde bir tür polis çalışması yapıldığı anlaşılıyor.

Ulusal Güvenlik Kurumu (Säpo)’ da bu operasyondan haberi vardı ya da farkındaydı, değerlendirmeleri var. Säpo'nun basın sözcüsü Fredrik Hultgren-Friberg, Aftonbladet'e, güvenlik polisinin bir operasyon olduğunu bildiğini, ancak daha fazla bilgi için polis makamına başvurmanız gerektiğini söylüyor.

Stockholm Södermalm Hornsgatan Polis Operasyonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ