SOLLENTUNA’DA UYUŞTURUCU VE SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

Polisin Sollentuna'da düzenlediği operasyonda çok miktarda uyuşturucu, silah ve patlayıcı bulması üzerine dört kişi gözaltına alındı.

SOLLENTUNA’DA UYUŞTURUCU VE SİLAH ELE GEÇİRİLDİ
SOLLENTUNA’DA UYUŞTURUCU VE SİLAH ELE GEÇİRİLDİ Admin
Bu içerik 488 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis, uzun bir süre izledikten sonra Perşembe günü Sollentuna'daki bir depoya büyük bir baskın düzenledi. Baskında çok miktarda uyuşturucu, silah ve patlayıcı bulundu. Davanın savcısı Johanna Kolga, “Bunun Stockholm'daki çete suçunun bir parçası olduğunu iddia ediyorum” ifadelerini kullandı.

Geçen Perşembe günü polis, Stockholm kuzyindeki Sollentuna semtinde bir depoya büyük bir baskın düzenledi. Baskında patlayıcılar da dahil olmak üzere büyük miktarda uyuşturucu ve silah bulundu. Polis, bir süre gözlemledikten sonra baskın düzenledi. Polisin basın sözcüsü Helena Boström Thomas, “Bu, hem iç hem de dış istihbaratla birçok yönden geniş çapta çalıştığımız kaba şiddete karşı çalışmalarımızın bir parçasıdır. Ancak bizi binaya neyin götürdüğünü tam olarak anlatamam” diyor.

Baskın sonrasında dört kişi gözaltına alındı. Neden olarak özellikle ciddi uyuşturucu suçları, ciddi silah suçları ve Yanıcı ve Patlayıcı Mallar Yasasına karşı ciddi suçlar dikkate alındı. Şoförlük yaptığı tahmin edilen adamlardan biri 55, diğerleri 25-30 yaşlarında. Erkekler aleyhindeki tutuklama işlemleri Pazar günü öğleden sonra Stockholm Bölge Mahkemesinde yapılacak.

Stockholm Sollentuna uyuşturucu silah patlayıcı baskın ele geçirildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ