JAKOBSBERG TREN İSTASYONUNDA RAYLARA BİR GENÇ KIZ ATILMAK İSTENDİ

Jakobsberg banliyö tren istansyonu civarında devriye gezen polis ekibi peronda çığlıklar duydu. Polis ekibi, oraya vardıklarında, 30'lu yaşlarında bir adamın genç bir kızı tren raylarına indirmeye çalıştığını gördü. Stockholm polisinin basın sorumlusu Per Fahlström, "Hızla olay yerine geldiler ve bunu önleyebildiler" diyor.

JAKOBSBERG TREN İSTASYONUNDA RAYLARA BİR GENÇ KIZ ATILMAK İSTENDİ
JAKOBSBERG TREN İSTASYONUNDA RAYLARA BİR GENÇ KIZ ATILMAK İSTENDİ Admin
Bu içerik 392 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Pazar gecesi saat 21:00 civarında bir polis devriyesi, Stockholm'un kuzeyindeki Jakobsberg'deki banliyö tren istasyonunun yakınında bir aracı durdurup kontrol yaptığı sırada çığlık sesleri duydu. Çığlık sesleri banliyö tren istasyonu peronundan geliyordu. Polisler hızla hareket ederek perona ulaştıkları zaman  genç bir kızı piste indirmeye çalışan bir adam gördüler. Stockholm Polisi basın sözcüsü Per Fahlström, devriyenin daha sonra bunu engellediğini ve bu adamı tutukladığını söyledi.

Polisin, eylemi gerçekleştiren şüphelenilen kişi ile polise göre 15-16 yaşlarında olan kızın herhangi bir şekilde birbirlerini tanıdıklarına dair herhangi bir bilgisi yoktur. Polise göre, yakınlarda başka kişilerin de olduğu söyleniyor. Polis sözcüsü,”İnsanlarla röportajlar yaptık. Ancak polis devriyesi duydukları çığlık üzerine hemen harekete geçerek kısa sürede olay yerine geldi ve bunu engellemeyi başardı” diyor.

Yakalanan şüpheli kişi cinayete teşebbüsten tutuklandı. Polisin nöbetçi ön soruşturma müdürü Edvard Anbåtels basına “Kızı ittiğine dair bir bilgimiz yok ama kıza içinden çıkamayacağı bir şekilde yaklaşmış ve şüphenin cinayete teşebbüs olduğunu tahmin ediyoruz” ifadelerini kullanıyor.

Stockholm Jakobsberg Banliyö Tren İstasyonu cinayete teşebbüs genç kız ray atılmak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ