STOCKHOLM, VÄSTERTORP’TA SİLAHLA YARALANMIŞ BİR KİŞİ BULUNDU

Perşambe akşam saatlerinde Stockholm’un güney semti Västertorp'ta dışarıda açık alanda silahla yaralanmış bir kişi bulundu. Polisten yapılan açıklamada kişinin hastanede yaşamını yitirdiği duyruldu.

STOCKHOLM, VÄSTERTORP’TA SİLAHLA YARALANMIŞ BİR KİŞİ BULUNDU
STOCKHOLM, VÄSTERTORP’TA SİLAHLA YARALANMIŞ BİR KİŞİ BULUNDU Admin
Bu içerik 174 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Perşembe günü saat 20:00 dolaylarında Stockholm’un güney semtlerinden Västertorp'ta bir silahlı saldırı meydana geldi. Polis sözcüsü Daniel Wikdahl, kurşunla yaralanmış bir kişi oradan geçen başka bir kişinin görerek haber verdiğini söyledi.

Olay yerine gelen polis, şahsın silahla vurulduğunu belirledi. dışarıda açık alanda bulunan kişi, hastaneye kaldırıldı. Polis, cinayete teşebbüsle ilgili ön soruşturma başlattı. Polis sözcüsü Daniel Wikdahl, ”Tanık bulmaya ve bilgi toplamaya çalışıyoruz. Bölgede kapı çalmaya başlandık” diyor.

Polis, vurulan kişinin kimliği ya da kim olduğuna dair bir fikirleri olduğuna inanıyor. Wikdahl, ”Bir ad aldık ama tam mı, doğru mu bilmiyorum” ifadelerini kullanıyor.

YARALI GENÇ YAŞAMINI YİTİRDİ

Polisten daha sonra yapılan açıklamada, "ergenlik çağındaki olgunlaşmamış bir kişinin" hastanede öldüğünü duyurdu. Yakınlarına haber verildi. Polis cinayetle ilgili ön soruşturma başlattı. Gece boyunca polis kapı zillerini çaldı bilgi toplamaya çalıştı Bölgedeki çok sayıda insanı kontrol etti. Kimse tutuklanmadı. Aftonbladet'in ulaştığı bir haberine göre polis, olay yerinin kişinin bulunduğu yerle aynı yer olmadığından şüpheleniyor. Wikdahl gazeteye, "Bir yerde olayın izlerini bulduk ve olası olay yerindeki insanlarla konuştuk" dedi.

Stockholm Västertorp silahla yaralanmış kişi bulundu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ