ÅKESSON: ŞİDDETİN YÜZDE 100 NEDENİ GÖÇ

Irkçı İsveç Demokratları lideri Jimmie Åkesson, ordunun İsveç'teki çete suçlarını engellemek için nasıl kullanılabileceğini yönünde araştırmak istiyor. Aynı zamanda şiddetin "yüzde 100" göç politikasının hatası olduğunu söylüyor. Åkesson , “O zaman İsveç'te doğmuş ama zihinsel olarak dünyanın başka bir yerinde yaşayan insanlarımız olmayacaktı” diyor.

ÅKESSON: ŞİDDETİN YÜZDE 100 NEDENİ GÖÇ
ÅKESSON: ŞİDDETİN YÜZDE 100 NEDENİ GÖÇ Admin
Bu içerik 272 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Irkçı İsveç Demokratları lideri Jimmie Åkesson, İsveç'te son haftalarda artan şiddet olaylarının göç dışında başka bir açıklamasını "görmenin zor olduğunu" söylüyor. Salı günü Åstorp'taki Göç Dairesi'nin Savunma kurumuna yaptığı ziyarette, şiddetin yüzde 100'ünün yalnızca göçle ilgili olduğunu söyledi.

Åkesson, “Eğer sahip olduğumuz sorumsuz göç politikamız olmasaydı, bu tür bir yapının gelişmesine izin verme fırsatımız olmayacaktı. İsveç'te doğmuş ama zihinsel olarak belki dünyanın başka bir yerinde yaşayan ya da asıl kimliğini bu çetelerde ya da klanlarda bulan insanlarımız olmayacaktı” görüşünü ileri sürüyor.

İsveç'teki suç sorununu nasıl çözmek istediği sorulduğunda Åkesson, ordunun polise nasıl destek verebileceğine daha yakından bakmak istediğini belirterek; “Bu askeri polis olabilir, çeşitli alanlarda gözetimi güçlendirmek için yedek polisi yeniden kurabilir, polisin bu bölgelere girebilmesi için polisin diğer gözetleme işlerini yapmalarına izin verebilir veya sahip olduğumuz askeri kaynakları başka şekillerde kullanabilir” diyor.

Aynı zamanda ordunun İsveç'e yönelik mevcut dış tehditlere de odaklanması gerektiği konusunda bir sorun görüyor. Åkesson , “Ama bu, daha yakından incelendiğinde  görmek isteyeceğim, kanıtlanmamış bir şey” ifadelerine yer veriyor.

İsveç İsveç Demokratları SD Jimmie Åkesson göç şiddet sarmalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ