VÅRBY’DE BİR GENÇ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Stockholm'un güneyinde Huddinge Belediyesi sınırları içindeki Vårby'de bir genç silahla vurulmuş halde bulundu. Ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis sözcüsü Nadya Norton, "Cinayete teşebbüsle ilgili ön soruşturma başlattık" diyor.

VÅRBY’DE BİR GENÇ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
VÅRBY’DE BİR GENÇ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 404 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Olayla ilgili ihbar salı akşamı saat 19.16'da polise ulaştı. Ardından Stockholm'un güneyindeki Vårby'de patlamalar duyuldu. Olay yerinde yaralı bir kişi bulundu. Stockholm bölgesi polisinin basın sözcüsü Nadya Norton, vurulmuş halde bulunan kişinin 25 yaşında bir genç olduğunu söyledi.

Genç ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaralanmaları net değil ancak polise göre uyanıktı ve konuşabiliyordu. Kimse tutuklanmadı.

Polis sözcüsü Nadya Norton akşam saatlerinde, “Cinayete teşebbüsle ilgili ön soruşturma başlattık. Olay yerindeyiz ve yolu kapatıyoruz. İzleri güvence altına alıyoruz, tanıklarla konuşuyoruz ve olası bir faili arıyoruz” diyor.

Norton'a göre olayın Stockholm bölgesinde daha önce yaşanan şiddet eylemleriyle bağlantılı olup olmadığını söylemek için henüz çok erken. Çarşamba sabahı saat 07.30'da olayla ilgili gözaltında kimse bulunmuyor.

Stockholm Huddinge Vårby silahlı saldırı cinayete teşebbüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ