STOCKHOLM’DA İKİ KİŞİ ÖLÜ BULUNDU

Stockholm’un iki farklı bölgesinde bir saat içinde iki kişi ölü bulundu. Her iki kişi de cumartesi sabahı saat 09 ile 10.00 gibi yoldan geçenler tarafından dışarıda fark edildi.

STOCKHOLM’DA İKİ KİŞİ ÖLÜ BULUNDU
STOCKHOLM’DA İKİ KİŞİ ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 575 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis sözcüsü Rebecca Landberg, ”İnsanların sabah saatlerinde iki ölü bulduğu doğrudur. Biri güney Stockholm'deki Bagarmossen'de, diğeri ise kuzey Stockholm'deki Frescati bölgesinde. Birbirlerinden tamamen bağımsız olduklarını tahmin ediyoruz” diyor.

TT’nin haberine göre, Bagarmossen bölgesinde, cumartesi günü saat dokuzda yoldan geçen bir kişi bir apartmanın yakınında ölü bir insan buldu. Ölüm nedeninin belirsizliği üzerine polis, cinayetle ilgili ön soruşturma başlattı.

Rebecca Landberg, şu anda sahada teknik bir araştırma yürütüldüğünü söylüyor Saat onda yoldan geçenler Frescati bölgesinde ölen bir kişiyi buldu. Orada da ölüm nedeni bilinmediği için cinayet olarak araştırılıyor. Rebecca Landberg, ”Oradan halk aradı ve dışarıda bir kişinin ölü bulunduğunu söyledi. Teknisyenlerin olay yeinde incelemeler yapıyor” ifadelerini kullanıyor.

Polis ölü olarak bulunan kişilerin yaşları konusunda henüz bilgi vermedi.

Stockholm Bagarmossen frescati ölü kişi bulundu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ