SÖDERTÄLJE’DE BİR KADIN ÖLDÜRÜLDÜ

Södertälje'nin Ronna bölgesinde bir apartman dairesinde 35 yaşlarında bir kadın ölü bulundu. Bir kişi aynı dairede gözaltına alındı. Polis cinayetle ilgili ön soruşturma başlattı. Stockholm Polisi'nden Mats Eriksson, ikisi arasında bir tür ilişki olduğunu söylüyor.

SÖDERTÄLJE’DE BİR KADIN ÖLDÜRÜLDÜ
SÖDERTÄLJE’DE BİR KADIN ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 424 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Olay Pazar akşam üzeri saat 16.00 dolaylarında Södertälje'nin Ronna bölgesindeki bir apartman dairesinde meydana geldi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, ölü bir kadın buldu. Aynı dairede bir kişi gözaltına alındı. Polis kadının 35 yaşında olduğunu ve gözaltına alınan kişiyle aralarında bir tür ilişkinin bulunduğunu belirtti.

Stockholm Polisi basın sözcüsü Mats Eriksson, "Daha fazlasını söyleyebilmek için çok sayıda soruşturma tedbiri bekliyoruz" dedi. Polis cinayetle ilgili ön soruşturma başlattı. Mats Eriksson, "Birbirlerine yabancı değillerdi" diyor.

Mats Eriksson ayrıca, ”Nasıl öldüğünü konusunda henüz bilgimiz yok ama öğreneceğiz. Daha sonra kişiyi da tekrar sorguya alacağız ve ardından evde teknik inceleme yapacağız” ifadelerini kullanıyor.

VÄRMDO’DE ÇANTA İÇİNDE BİR ERKEK CESEDİ BULUNDU

Pazar günü, Stockholm dışındaki Värmdö'de yol boyunda bir arazide içeriği bilinmeyen bir çanta bulundu. Daha sonra polis 35 yaşında bir adamın ölü bulunduğunu duyurdu. Adli tıp ekiplerinin olay yerinde olduğu ve olay yerini incelediği süre boyunca arazi kordon altına alındı.

Polis sözcüsü Ola Österling daha önce halk için herhangi bir tehlike olmadığını ancak henüz hiçbir şeyin göz ardı edilmediğini söyledi. Ayrıca Ola Österling, çantanın halk için tehlike oluşturmayacak bir yerde bulunduğunu söylüyor. TV4 haberlerine çantanın görünümünü şöyle anlattı: “Çok büyük değil. Bu bir bavul de değil.”

Stockholm Södertälje Ronna Kadın Cinayet Värmdö ceset çanta bulundu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ