SÖDERTÄLJE GENETA’DA BİR APARTMANDA YANGIN ÇIKTI

Bugün sabah saatlerinde Stockholm’un güney bölgesi Södertälje’nin Geneta yerleşim yerinde bir apartmanda saat 07.30 dolaylarında bir patlamaya ilişkin yangın çıktı. Patlamanın bir dairenin malzeme odasında meydana geldiği tahmin ediliyor. Polis, kamuyu tehdit eden tahribatla ilgili ön soruşturma başlatıldı.

SÖDERTÄLJE GENETA’DA BİR APARTMANDA YANGIN ÇIKTI
SÖDERTÄLJE GENETA’DA BİR APARTMANDA YANGIN ÇIKTI Admin
Bu içerik 237 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İtfaiye ve polis sabah saatlerinde Södertälje'nin Geneta'nın yerleşim yerinde bir apartmanda çıkan yangın konusunda saat 07:30 dolaylarında ihbar aldı. Polisin internet sayfasına verilen ilk bilgilere göre merdiven boşluğundan duman çıktı. Bir süre sonra polis, yangının ve duman oluşumunun muhtemelen bir depodan kaynaklandığını, olası bir patlamanın meydana geldiğine dair bilgilerin bulunduğunu duyurdu.

Bunun üzerine polis, halkın zarar görme tehlikesine ilişkin ön soruşturma başlattı. Polis, olayla ilgili olarak birkaç kişinin hastane personeli tarafından muayene edildiği ancak kimsenin bakıma muhtaç olduğuna karar verilmediği belirtildi. Polis şu anda bölgede kapı zillerine basarak yardım ve görgü tanığı arıyor ve diğer soruşturma tedbirleri üzerinde çalışıyor.

Södertälje bölgesi sokak çetelerin fazlasıyla etkinlik gösterdiği bir bölge olarak biliniyor. Polis, bu durumu gözönünde bulundurarak geniş çaplı araştırma ve inceleme çalışmalarını sürdürüyor.

Stockholm Södertälje Geneta patlama yangın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ