SKOGÅS’TA SİLAHLI SALDIRI

Stockholm’un güney semti Skogås’ta konuların bulunduğu bölgede gece yarısına doğru silahlı saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda 40’lı yaşlarda bir kişi ağır yaralandı. Yaralı hastaneye kaldırıldı.

SKOGÅS’TA SİLAHLI SALDIRI
SKOGÅS’TA SİLAHLI SALDIRI Admin
Bu içerik 1219 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

Polisin haberdar edilmesinden sonra bölgeye gelen ekipler gerekli incelemeleri başlattılar. Polis, olayı cinayete teşebbüs olarak değerlendiriyor. Polis sözcüsü Per Fahlström, “Silahlı saldırıda konut dışında bir kişinin ağır olarak yaralandığını söyleyebilirim” diyor.

Polis internet sayfasında, “Cinayet teşebbüsüyle ilgili bir ön soruşturma başlatılmış ve failleri / kişileri aramak için bir polis operasyonu başlatılmıştır. Suç mahallinde teknik bir soruşturma yapılacak” diye yazıyor.

Bir görgü tanığı, “Sesleri duyunca havai fişek sandım. Üç patlama duydum” açıklamasını yapıyor. Polis elde ettiği bilgiler doğrultusunda başlattığı arama sonucu 23.30 dolaylarında bir kişiyi zanlı olarak olay bölgesinde yakalandı. Polisten daha sonra yapılan açıklamada, yakalanan zanlının kuvvetli şüphe sanısıyla gözaltına alındığı bildirildi.

Stockholm Skogås silahlı saldırı güney
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ