ÜNLÜ FİLM YILDIZINDAN AYLARCA HABER ALINAMIYOR

Çinli ünlü film yıldızı Fan Bingbing’den aylarca haber alınamıyor. Fan Bingbing Çin’de en çok kazanan film sanatçıların başını çekiyordu. Bu konuda çeşitli spekülasyonlar yapılıyor.

ÜNLÜ FİLM YILDIZINDAN AYLARCA HABER ALINAMIYOR
ÜNLÜ FİLM YILDIZINDAN AYLARCA HABER ALINAMIYOR
Bu içerik 619 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 


Çinli ünlü film yıldızı Fan Bingbing’den Haziran ayından bu yana haber alınamıyor. Dünya basınına yansıyan olay üzerine çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Kimi kaynaklar Fan Bingbing’in gizlice hapishaneye yollandığı ve hapiste tutulduğu varsayılıyor.

37 yaşında olan sanatçı aynı zamanda hem modellik hem de şarkıcılık da yapıyordu. Çinli kaynaklar Mayıs ayında sanatçının vergi kaçırdığı yönünde haberler yayınlamışlardı.

Fan Bingbing ondan sonra da reklam filimlerinde, çeşitli lüks üretimlerde ve kırmızı halı organisyonlarda kırmızı halı üzerinde boy göstermişti. Fakat Haziran ayından bu yana hirbir yerde görülmediği gibi haber de alınamıyor.

Fan Bingbang en son Tibet’te bir Çocuk Hastanesi’ni ziyaret etmiş ve dünya basınınce çok yakından takip edilmişti. Çin, Tibet 1951 yılından bu yana işgal altında tutmaktadır. Sanatçının vergi kaçırdığı yönündeki haberler, Tibet ziyareti dünya basınında Çinli kurumlar tarafından gizlice hapis edildiği yönünde bir düşüncenin oluşmasına neden oluyor.Dünya basınında yer alan haberlere göre 7 Eylül’de Çin resmi haber ajanslarında Fan Bingbing ile ilgili kısaca “Kontrol altında tutuluyor ve mahkeme gününü bekliyor” gibi kısa bir haber yayınlandı. Fakat, haber yine jet hızıyla yayından kaldırıldı. Şimdiye kadar tutuklanan ünlüler listesinde Fan Bingbing ilk değil ve bu durumda da ilk olmayacak gibi gözüküyor.

Forbes’in 2017 ilişkin yayınladıüı listede Çin’de en çok kazanan sanatçılar arasında Fan Bingbing birinci sırada bulunuyor.

Çin Fan Bingbing sanatçı kayıp Tibet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
İSVEÇ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ CUMHURİYETİ’N 95’İNCİ YILINI COŞKUYLA KUTLADI
İSVEÇ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ CUMHURİYETİ’N 95’İNCİ YILINI COŞKUYLA KUTLADI