İSVEÇ POSTASI YENİDEN YAYINDA

Sevgili okuyucularımız sitemiz sistem değişikliği nedeniyle yayın yaşamına kısa bir süre ara vermişti. Gerekli değişikliklerin yapılmasından sonra yaynlanmaya yeniden başladı. Bu arada henüz giderilemeyen bazı ufak tefek teknik eksikliklerimiz var. Bunları da en kısa sürede tamamlayarak sizlere tarafsız bir yayıncılık anlayışıyla hizmet vermeye devam edeceğiz.

İSVEÇ POSTASI YENİDEN YAYINDA
İSVEÇ POSTASI YENİDEN YAYINDA Admin
Bu içerik 1260 kez okundu.

MUSTAFA SÖNMEZ / İSVEÇ POSTASI

İsveç Postası yayın yaşamına başladığı günden bu yana tüm olanakları değerlendirerek bağımsız, ilkeli ve tarafsız yayın yapmayı bir görev olarak değerlendirmektedir. Basın özgürlüğüne büyük önem vermektedir.

Bu bağlamda biliyoruz ki, basın özgür bir çalışma ortamından uzaklaştırılırsa, insanlık ve ülkeler özellikle de bu durumu yaratanlar bundan utanç duymalıdırlar. Basın halkın gözü, kulağı ve sorunlarının tercümanıdır. Halkın haber alma ve gerçekleri öğrenme hakkı hiç bir zaman sınırlandırılmamalıdır.

Yine biliyoruz ki, basınla uğraşan ülkeler, iktidarlar hiçbir zaman iflah olmazlar. Belki belli bir süre baskıyla, korkuyla, birtakım cezalarla susturabilirler, sindirebilirler ama basın yine de yatağını bulur ve yoluna özgürce devam eder.

Şunu da biliyoruz ki, kalemlerini iktidarların, diktatörlerin emrine veren gazeteleri, gazetecileri tarih hiç bir zaman unutmayacak ve lanetle anacaktır.

Saygılarımızla

İsveç Postası sistem değişikliği yeniden yayın ilkeli bağımsız özgür gazete
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kerim     2019-01-10 Hayırlı uğurlu olsun.. Sizi yeniden görmek çok sevindirici..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ