NORVEÇ POLİSİ İSVEÇÇE KONUŞAN SALDIRGANIN PEŞİNE DÜŞTÜ

Gece yarısından sonraki saatlerde Norveç’in başkenti Oslo’da üç kişi bıçaklı saldırıya uğradı. Yaralanan üç kişiden birinin durumunun ciddi olduğu bildiriliyor. Saldırganların iki kişi oldukları ve birisinin siyah giyimli, İsveççe konuşan olduğu ifade ediliyor.

NORVEÇ POLİSİ İSVEÇÇE KONUŞAN SALDIRGANIN PEŞİNE DÜŞTÜ
NORVEÇ POLİSİ İSVEÇÇE KONUŞAN SALDIRGANIN PEŞİNE DÜŞTÜ Admin
Bu içerik 1308 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Oslo kent merkezinde gece 02.00 dolaylarında bıçaklı saldırıya uğrayan üç kişi yaralandı. Yaralılardan birinin durumunun ciddi olduğu bildiriliyor. Yaralılar ambulansla hastaneye nakledildi. Olay yerinden iki kişinin koşarak uzaklaştığı ve birinin siyah giyimli ve İsveççe konuşan olduğu belirtiliyor.

Norveç polisi tanıma uyan bazı kişilerle konuştuklarını ama herhangi bir gözaltı olmadığını ifade ediyor. Norveç Televizyonu TV2 bıçaklı kavgada karına bıçak darbeleri alan kişinin durumun kritik olduğunu ve bakımın yapıldığını belirtiyor. Ağır yaralanan kişinin 30 yaşlarında olduğu belirtiliyor.

TV2’ye göre diğer yaralı iki kişinin 20’li yaşlarda olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı ifade ediliyor. Olaya tanık olanlar olay yerinden iki kişinin koşarak hızla uzaklaştıklarını, Kuzey Afrikalı görünüme sahip 160 cm boyunda ve İsveççe konuştuğunu polise anlatıyorlar.

Oslo polisinden Vidar Pedersen, “Çok geniş kapsamlı arama başlattık. Tanıma uyan pek çok kişiyle konuştuk ama henüz bir sonuç yok. Herhangi bir kişi de tutuklanmış değil” görüşünü dile getiriyor. Polis çevredeki mobese kameralarını inceliyor.

Norveç Oslo kavga bıçak İsveççe Kuzey Afrika Vidar Pedersen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ