TALLİNK FERİBOTUNDA İKİ KİŞİ ÖLÜ OLARAK BULUNDU

Helsinki-Tallinn seferini yapan Tallink feribotunda Pazar gecesi 25 yaşlarında bir kadın 03.00 ve 05.00 dloaylarında da bir erkek farklı kamaralarda ölü olarak bulundu.

TALLİNK FERİBOTUNDA İKİ KİŞİ ÖLÜ OLARAK BULUNDU
TALLİNK FERİBOTUNDA İKİ KİŞİ ÖLÜ OLARAK BULUNDU Admin
Bu içerik 654 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Tallink iletişim yetkilisi Marika Nöjd,”iki kişinin farklı kamaralarda ölü olarak bulunması bir tesadüften ibrettir. Bu kişilerin arkadaşlık konumları yoktur. Birbirlerini tanımıyorlar” değerlendirmesini yapıyor. Tallink şirketine ait Silja Europa adlı feribot Helsinki’den Estonya başkenti Tallinn’e sefer yapıyor.

Silja Europa feribotu Tallinn limanına demirledikten sonra cesetler bulunuyor. Polisin ilk incelemelerine göre ölenlerin üzerinde darp izi bulunmuyor. Polisin açıklamalarına göre de ölenler birbirlerini tanımıyorlar ve yakın kamaralarda da kalmıyorlar.

Polise göre olayın aydınlanması ya da ölüm nedenlerinin anlaşılması birkaç hafta alabileceğini söylüyor. Tallink İletişim Direktörü Marika Nöjd, yaşlıların kamaralarda ölü bulunması alışılmış bir durumdur. Fakat genç insanların ölü olarak bulunması tamamen bir tesadüftür” diyor.

Tallink Silja Europa Helsinki Tallinn ölü bulundu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ