İNGİLTERE’DE BİR TIRDA 39 CESET BULUNDU

İngiltere’nin başkenti Londra yakınlarındadi Grays bölgesinde bir TIR kamyonunun kasasında 39 ceset bulundu. Kuzey İrlandalı 25 yaşlarındaki TIR şoförü gözaltına alındı.

İNGİLTERE’DE BİR TIRDA 39 CESET BULUNDU
İNGİLTERE’DE BİR TIRDA 39 CESET BULUNDU Admin
Bu içerik 635 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Londra’nın doğusunda bulunan Grays yerleşim yerinde TIR kamyonunda bulunan cesetlerin önceden ölmüş olabilecekleri tahmin ediliyor. Polis, cesetlerin kimliklerini tespit çalışmaları yürütüyor. 29 cesetten bir tanesinin genç olduğu belirtiliyor.

Polise göre oldukça acıklı ve trajik bir durum. Olayla ilgili araitırma ve inceleme çalışmaları yürütülüyor. TIR kamyonunun Bulgaristan çıkışlı ve Kuzey İrlanda’dan İngiltereye girdiği söyleniyor. Kuzey İrlanda kökenli TIR şoförü göaltına alındığı ifade ediliyor. TIR’ın 19 Ekimde Holyhead adlı limandan giriş yaptığı ifade ediliyor.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson Twitter hesabından, ” Essex'teki trajik olayda dehşete düştüm. Düzenli olarak güncellemeler alıyorum. Tam olarak ne olduğunun tespit edilmesi, İçişleri Bakanlığı ile Essex Polisi işbirliği içinde çalışıyor.. Düşüncelerim, hayatlarını kaybeden herkese için üzüntülerini bildiriyor ve sevdiklerine sabırlar dilemek oluyor”dedi.

İngiltere Londra Grays Essex TIR ceset bulundu Boris Johnson Bulgaristan Kuzey İrlanda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ