TRUMP VE EŞİ MELANİA’NIN KORONAVİRÜSÜ TEST SONUCU POZİTİF ÇIKTI

Amerika Başkanı Donald Trump Twitter hesabından yaptığı açıklamada kendisinin ve eşinin koronavirüsü testlerinin pozitif çıktığını duyurdu. Beyaz Saray’da karantina altında tutulacak olan Trump aynı zamanda çalışmalarına devam edebilecek.

TRUMP VE EŞİ MELANİA’NIN KORONAVİRÜSÜ TEST SONUCU POZİTİF ÇIKTI
TRUMP VE EŞİ MELANİA’NIN KORONAVİRÜSÜ TEST SONUCU POZİTİF ÇIKTI Admin
Bu içerik 401 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Donald Trump'ın doktoru Sean Conley, başkan ve eşinin virüs için pozitif test yaptığını doğruladı. Çiftin iyi olduğunu ve Beyaz Saray'da karantina altında olduğunu belirtiyor. Doktora göre, CNN'in bildirdiğine göre, başkan iyileşene kadar çalışmalarına devam edebilecek.

Trump, ” Karantinaya alacağız ve tedavi sürecimize hemen başlayacağız. Bunu birlikte atlatacağız” diye Twitter hesabından yazdı.

Donald Trump’ın yakın çalışma arkadaşi eski iletişim müdürü 31 yaşındaki Hope Hıcks’inde yapılan test sonucunda pozitif çıktığı duyruldu. Hicks, Air Force uçağında Trump’ın Biden ile televizyondaki tartışması için Cleveland kentine birlikte uçmuşlardı.

Melania karantinadan tweet atıyor ve planlanan tüm taahhütleri ertelediğini yazıyor. Melania aktif olarak kullandığı Twitter hesabından "Bu yıl pek çok Amerikalı'nın yaptığı gibi, POTUS ve ben covid-19 için testimiz pozitif çıktıktan sonra evimizde karantinaya alınacağız. İyi gidiyoruz ve gelecekteki tüm taahhütleri erteledim. Lütfen güvende olduğunuzdan emin olun ve bunu birlikte atlatacağız "diye yazıyor.

Amerika Başkan Donald Trump Melania Trump koronavirüs test pozitif Twitter karantina
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ