NORVEÇ’TE 9 YIL ÖNCE ÖLEN BİR KİŞİ DAİRESİNDE BULUNDU

Norveç Televizyon kanalı (NRK), dokuz yıl önce ölen bir kişinin Oslo'daki evinde ölü olarak bulunduğunu duyurdu. Kişi, geçen yıl daireye giren bir bekçi tarafından bulundu. Evdeki süt kutuları, adamın Nisan 2011'de öldüğünü ortaya koyuyor.

NORVEÇ’TE 9 YIL ÖNCE ÖLEN BİR KİŞİ DAİRESİNDE BULUNDU
NORVEÇ’TE 9 YIL ÖNCE ÖLEN BİR KİŞİ DAİRESİNDE BULUNDU Admin
Bu içerik 704 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Norveç Televizyon kanalı (NRK), geçen yıl Norveç polisi neredeyse 10 yıldır ölü bir adam keşfetti. Adamın 60 yaşlarında olduğu ve Oslo'nun doğu kesimlerindeki evinde ölü olarak bulunduğu duyurdu.

Oslo polis şefi Grete Lien Metlid, NRK'ya ”Bunun hakkında çok düşündük, meslektaşlarım ve bununla uzun yıllar çalışan insanlar. özel bir durum ve bunun nasıl olabileceğine dair sorular sormamızı sağladı. Elimizdeki resme dayanarak, açıkça başkalarıyla iletişim kurmayı seçen bir kişi olduğunu” söylüyor.

Kişi dokuz yıldan fazla bir süredir görülmemiş olmasına rağmen, hiç kimse onun kayıp olduğunu bildirmemişti. Birkaç komşu, daireden taşındığını düşündü. Ancak Mart 2020'de bir bekçinin daireye girmesi gerekiyordu ve bunun üzerine kişiyi keşfetti. Dairenin içinde polis, Nisan 2011'de vefat ettiğini gösteren süt kartonları ve diğer yiyecek maddelerini buldu. Norveç polisi ayrıca 2013 yılına ait mektupları da buldu. Ve adamın emekli maaşı 2018'e kadar sona ermedi.

Oslo Emniyet Müdürü Lien Metlid, ”Tuhaf olanın öldükten sonra farkedilmemesini anlamak zor. Bunun mümkün olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Otopsi, adamın doğal nedenlerden öldüğünü gösterdi” ifadelerini kullanıyor.

Norveç Dokuz yıl ölü bulundu Oslo Oslo Polisi Norveç Televizyonu NRK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ