NORVEÇ POLİSİ BİR İSVEÇLİYİ ÖLDÜRDÜ

Cumartesi günü Norveç'in Sarpsborg kentindeki bir pansiyonda başka bir adamı bıçakla tehdit ettikten sonra polise de bıçakla tehditkar davranışlar sergileyen İsveçli kişi polis tarafından vurularak öldürüldü. Polisin ateş açması hakkında gerekli araştırmaların yapılacağı belirtildi.

NORVEÇ POLİSİ BİR İSVEÇLİYİ ÖLDÜRDÜ
NORVEÇ POLİSİ BİR İSVEÇLİYİ ÖLDÜRDÜ Admin
Bu içerik 559 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Norveç polisine Cumartesi günü saat 08.00 sularında bir ihbar aldı. İhbar hakkında tam bir bilgi alamayan polis, başlangıçta sessiz kaldı, ancak bir tür silahın dahil olduğunu doğrulayabildi. Oslo'ya bir saatten biraz fazla mesafede bulunan Norveç'in Sarpsborg kentindeki Valaskjold bölgesine polis devriyesi gönderildi. Orada,tehditkar davranışlar işinde olan eli bıçaklı bir kişiye karşılaştı. Kişi polisleri de elindeki bıçakla aynı şekilde tehdit etti. Polis, kişiye ateş etmeye zorlayan bir acil durum ortaya çıktığnı ifade ediyor.

Polis devriyesi yaralanan kişiye kalp masajı uyguladı, ancak kişinin hayatı kurtarılamadı. Norveç polisinin internet sitesinde yazdığına göre, olay yerinde ölü olarak telaffuz edildi. Ancak bugün, Pazar günü, polisin ne olduğuna dair resmi netleşmeye başladı. Diğer şeylerin yanı sıra, vurularak öldürülen kişinin 34 yaşında bir İsveç vatandaşı olduğu doğrulandı.

Norveç'in doğu polis bölgesindeki polis avukatı Anders Svarholt bir basın açıklamasında, “Üzüntülerimiz bugün ölen kişinin ailesine ve akrabalarına gitti. Ölüm, her şekilde operasyonun istenmeyen ve trajik bir sonucudur. Olay, dahil olan herkes için - en azından kişinin akrabaları için – korkunç” yorumunu yapıyor

Norveç Norveç Polisi Oslo Sarpsborg İsveçli silah vurmak İsveç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ