ABD’NİN TEKSAS KENTİNDE BİR KAMYONDA 46 KİŞİ ÖLÜ BULUNDU

Güney Amerika’dan ABD’ye kaçak geçmek isteyen göçmenler türlü yolları deniyorlar. Teksas’ın San Antonio kentinde yol kenarına park etmiş bir kamyonda 46 kişi ölü olarak bulundu. 16 kişinin de perişan bir durumda olduğu ve yakında bir binada çalışan kişinin yardım çığlıklarını duyması ve haber vermesi üzerine olay ortaya çıktı. 16 kişi hastaneye kaldırıldı.

ABD’NİN TEKSAS KENTİNDE BİR KAMYONDA 46 KİŞİ ÖLÜ BULUNDU
ABD’NİN TEKSAS KENTİNDE BİR KAMYONDA 46 KİŞİ ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 661 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Pazartesi gecesi Teksas'a bağlı San Antonio kenti polis yetkilileri, kentin dışında bir kamyonda 46 kişinin ölü bulunduğunu doğruladı. Yakındaki bir binada çalışan bir işçinin yardım çığlıklarını duyması üzerine olay yerine haber verildi.

İşçi daha sonra kapıları kısmen açık olan kamyonu bulmuş ve içinde çok sayıda ölü insan görmüş. New York Times, Polis Şefi William McManus'un düzenlediği basın toplantısında üç kişinin tutuklandığını da duyurdu.

İtfaiye şefi Charles Hood'a göre, insanlar “ısıya bağlı yaralanmalardan" öldü. Charles Hood devamla, “Kamyonda hem klima hem de su yoktu. On iki yetişkin ve dört çocuk olmak üzere 16 kişi daha hastaneye kaldırıldı. - Hayatta kalacaklarından umutluyuz” diyor.

Kurbanlar hem genç hem de genç yetişkinler olan kadın ve erkekler olarak  Toplamda, kamyonda yaklaşık 100 kişi vardı. Yerel basın, bunların muhtemelen göçmenler olduğunu yazıyor.

ABD Teksas San Antonio Kamyaon ölü göçmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ