TÜRK HAVA YOLLARI İLE UID ARASINDA İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALANDI

Türk Hava Yolları (THY), yurt dışında yaşayıp da AKP’li olduğunu kanıtlayanlara yüzde 10’a kadar indirim ve ekstra- ücretsiz 10 kg yük hakkı ve çeşitli indirimler sunan anlaşma imzaladı.

TÜRK HAVA YOLLARI İLE UID ARASINDA İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALANDI
TÜRK HAVA YOLLARI İLE UID ARASINDA İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALANDI Admin
Bu içerik 371 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

AKP’nin yurt dışı örgütü Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) ile THY arasında imzalanan anlaşmayla, “Corporate Club”, adlı bir İş birliği Kulübü kuruldu. UID üyesi olan herkes, yaz döneminde fırlayan uçak biletlerini ucuza alabilecekleri bir olanağa sahip oldu. Böylece UID, üye sayısını katlamayı hedefliyor.

Almanya’da yayınlanan avrupa-postasi.com adlı haber sitesinde yer alan bir habere göre Avrupa’da yaşayan Türkiye kökenliler, yaz aylarında fırlayan uçak biletlerine kişi başı neredeyse 700 Euro öderken THY, AKP’li olanlara yüzde 10 indirim hakkı tanıdı. 10 kilo de ekstra bagaj bedava olacak. Bilet iptali ve değişimi olursa, o da cüzi para karşılığı yapılacak. Tek şart, AKP’nin Avrupa ve Almanya kolu olan UID üyesi olmak.

Başkanlığını Kenan Hasan Aslan’ın yaptığı örgüt, sık sık Erdoğan’la görüşüyor ve Almanya ile Avrupa ülkelerinde AKP propagandası yapıyor. Erdoğan’ın mitinglerini düzenliyor. Ayrıca her seçim çalışmalarında, sandığa seçmen taşıyor ve Türkiye’deki gibi kapı kapı dolaşıp oy istiyorlar. Alman Anayasayı Koruma Teşkilatı’nın gözetiminde olan örgüt, bir anlamda “tehlike potansiyeli olan bir yapı” olarak tanımlanıyor.

Bu örgüt (UID), 1 Mayıs 2024 itibariyle Türk Hava Yolları ile bir sözleşme imzaladı. Sözleşmenin imzalandığı, UID Genel Başkan Yardımcısı Esma Koç Ağca tarafından örgüt birimlerine ve üyelerine gönderildi. Yazıda, “UID Ekonomi birimi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, daha önce duyurduğumuz gibi, UID ile Türk Hava Yolları (THY) sözleşmesi imzalanmış olup 01.05.2024 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir” denildi.

Almanya Türk Hava Yolları THY Uluslararası Demokratlar Birlği UID Anlaşma İndirim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ